Strony (3):    1 2 3   
Jurek S   01-09-2012, 13:56
#11
RafelS napisał(a):Jeśli pogoda będzie ok to i ja się zjawię. Dawno nie byłem na wycieczce z RL Smile

Pogoda jest ok :-D więc spokojnie można przyjeżdżać. I jeszcze dodam, że zbieżność dat przypadkowa :-) , ale coś słodkiego może się trafi ;-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Piiotr   01-09-2012, 14:34
#12
Najgorsze, co może się trafić to dzień przesiedziany w domu. Będę.
mani_73   01-09-2012, 18:26
#13
Ja już w domu,niestety z pracy.Już wiem o datach,najlepszego Jurek.

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Jakub.P   01-09-2012, 19:12
#14
Dzięki Jurek za wyjazd Smile Była nas grupka 8 osób (w porywach 9, na trasie spotkaliśmy Endriu) Smile w tym jedna Pani Smile Fajne tereny, rzeka. Dzięki Jurek za tort urodzinowy, nawet dwa Big Grin
Dst: 58,1 km

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Jurek S   01-09-2012, 19:26
#15
No, z tym tortem to może lekka przesada :-D , ale coś słodkiego było. Endriu, wybacz nie było jak sie rozkładać na drodze :-? . Myślę, że nowi koledzy nie będą mieli za złe za miejscami rekreacyjną :lol: jazdę. Kasia na pewno nie bo nie schodziła mi z koła. Był taki moment nad Wieprzem kiedy zatrzymaliśmy się, że najchętniej porozkładalibyśmy się na trawie gapiąc się w niebo, które było całkiem łaskawe dla nas. Czasami tylko straszyło drobnym deszczykiem (jak ksiądz kropidłem w kościele), ale ogólnie pogoda do jazdy była super. Dzięki za wspólne popołudnie. Czekam na zdjęcia, które robił Piotr.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
patkos   01-09-2012, 19:46
#16
Świetna, urodzinowa ustawka. Dzięki Smile
Jurek S   01-09-2012, 19:49
#17
Chyba nikt śladu nie zapisywał więc z odtworzenia
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=szcasmtdfwbiwqkc

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Bart   01-09-2012, 20:03
#18
Ne zakładaj Jurek spd-ów, bo nie wyrobię :-P

Dobrze było.
Dzięki, do następnego i i najlepszego Arrow

[Obrazek: jsfsky.jpg]
kasiafor1488   01-09-2012, 20:16
#19
Fajnaaa ustawka, "rekreacyjne" tempo w sam raz, tylko ten piasek najgorszy. Super się jechało, słodkości urodzinowe też smaczne, dzięki :mrgreen: Pogoda przed ustawką mogła wystraszyć parę osób, ale jak się okazało później- była idealna.
No i nie z każdym zdążyłam się pożegnać, bo ten skręt w prawo, gdzie się rozdzieliliśmy był bliżej niż myślałam :mrgreen: Dzięki za wspólną jazdę! ;-)

Smile)
Piiotr   01-09-2012, 22:46
#20
Im człowiek chce szybciej wrzucić zdjęcia, tym więcej urządzeń sprzysięga się przeciw niemu :-D W każdym razie:

PICASA

Jak na święto przystało było wszystko - doborowe towarzystwo, coś słodkiego i świetna lokalizacja ;-) Ze swojej strony: ogromne dzięki!

I do następnej ustawki oczywiście ;-) Z chęcią będę przyjmował nośniki pamięci w celu zgrania fotek w pełnej rozdzielczości :-)
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.