micaj   06-09-2012, 20:44
#1
6 września z ulicy Radziszewskiego skradziono z klatki schodowej rower Unibike Pamir (najprawdopodobniej zdarzenie miało miejsce od 6:30 do 8 rano).

Zdjęcia roweru:
https://picasaweb.google.com/1068491780 ... ibikePamir

Rama srebrna, w zasadzie bez uszkodzeń. Znaki szczególne jak na zdjęciach. Opony Schwalbe 26. Dynamo w przedniej piaście.

Proszę nie pytać jak to się stało (linka i przecinak). Mea Culpa. A myślałem, że okolica spokojna. 8-) Proszę mnie nie męczyć, "bo się nie trzyma tak, a tak". Mam za swoje. Undecided

Zdarzenie zostało oczywiście zgłoszone.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

hyc, hyc!
micaj   14-09-2012, 23:09
#2
Ależ szybko działa nasza policja. Już sprawę umorzyli. Zastanawiam się tylko, czy zgodnie z moją prośbą, wystąpili do pobliskiej jednostki wojskowej o udostępnienie zapisu kamer. ;/

hyc, hyc!
Morf   16-09-2012, 10:05
#3
Też dostałeś dwie koperty z Policji ?? Mi także szybko sprawę umorzono. A jeżeli chodzi o kamery to w moim przypadku sam musiałem się pofatygować do spółdzielni. Po czym okazało się, że te wszystkie kamery którymi obwarowany jest blok to ...... dla ściemy.

Mam nadzieję, że u Ciebie będzie lepiej !
Arkus   17-09-2012, 09:28
#4
policja zazwyczaj za późno zgłasza się po zapis z kamer i materiał już przepadł - jedno to długie procedury, drugie większość monitorigu jest o kant tyłka potłuc - niestety...

BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Paweł K.   17-09-2012, 13:12
#5
Morf napisał(a):Też dostałeś dwie koperty z Policji ?? Mi także szybko sprawę umorzono. A jeżeli chodzi o kamery to w moim przypadku sam musiałem się pofatygować do spółdzielni. Po czym okazało się, że te wszystkie kamery którymi obwarowany jest blok to ...... dla ściemy.

Mam nadzieję, że u Ciebie będzie lepiej !
Przyłączę się: ja też po kradzieży mojej Meridy w czerwcu dostałem dwie koperty w ciągu 1go tygodnia, najpierw o wszczęciu postępowania i za 6 dni o jego umorzeniu. Myślałem, że to z mojej winy bo nei miałem dowodu zakupu, bo rower składałem sam. Widać, że procedury policji się powtarzają - najłatwiej sprawie łeb uciąć i umorzyć...

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
micaj   17-09-2012, 21:21
#6
Kopertę dostałem jedną, tj. w sprawie umorzenia. Mimo to, zostałem zapewniony, że sprawa nie trafia do lamusa i jest w rejestrze spraw niezakończonych. Tongue

hyc, hyc!
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.