Strony (3):    1 2 3   
suchy   19-10-2012, 20:26
#11
Dzięki za przypomnienie jak wygląda las w nocy.

Sprzyjająca aura i dużo terenu.
Trasa:
http://www.endomondo.com/workouts/lQ1phybi-gg

Łukasz
astaris   19-10-2012, 20:27
#12
Ponad 40 km na liczniku stuknęło. Miła atmosfera, ciekawa trasa (z mokradłami i bajorami... :-P ) Rada na przyszłość: bierzcie rękawiczki! Niby październik, ale wieczory już są chłodne. Dzięki wszystkim za miłą przyjażdzkę a w szczególności Przemkowi, który pożyczył mi rękawiczki! ;-)

Rutyna jest dla tych, którzy chcą PRZEŻYĆ, a adrenalina dla tych, którzy chcą ŻYĆ!
bezpieka   19-10-2012, 20:34
#13
Dzięki
Fajny wieczorny wypad!! Szkoda że w tym roku było ich tak mało ;-(
Do następnego!!
p.s. przyjme GPX ze śladem trasy (kontakt priv).
Jurek S   19-10-2012, 20:44
#14
I ja również dziekuję za wspólnie spędzony czas. Zebrało nas się 11 osób w tym dwie Panie. Udało się trasę zrealizować w całości bo ochota do jazdy była :-D . A jechaliśmy sobie naprawdę rekreacyjnie. Szkoda tylko, że dni już takie krótkie, ale jazda nocą po lesie i przez bajorka ma też swoje uroki Wink Ano właśnie, zapamiętałem tych, którym wysiadły baterie, ukradziono lampkę itp wytłumaczenia :-P . Nie będzie litości na następnej ustawce 8-). Dbajmy o dobre standardy rowerowego jeżdżenia.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
radzik   19-10-2012, 20:49
#15
Dorota nie ma problemu już mi się ręce pociły w zapasowych :oops:
Lech   19-10-2012, 21:11
#16
Fajnie pokręciliśmy w okolicach Lublina, w jesiennej scenerii. Miejsca znane, ale w takiej konfiguracji i w nocy sprawiały całkiem odmienne wrażenie. Zaskoczenie, całkiem pozytywne, ciemną głuszą lasu.
Dzięki Wszystkim za miłe popołudnie/wieczór :mrgreen:

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
AniaPi   19-10-2012, 21:18
#17
Dzięki wszystkim za przejażdżkę, bardzo fajna trasa, szczególnie błotniste tereny w lesie :-)
shrederson   19-10-2012, 21:28
#18
Spóźniłem się na miejsce zbórki jakieś 11 minut, po drodze mijałem mraugorzatę (sorki że nie powiedziałem cześć ale jak skojarzyłem że to ty to już byłem daleko). Następnie pojechałem Janowską do starego gaju ale jak dojechałem do skraju lasu to stwierdziłem że na pewno tamtędy nie pojechaliście więc zawróciłem i pogoniłem nad zalew. Niestety nikogo nie widziałem więc stwierdziłem że objadę zalew dookoła sam. Nagle pojawił się Jakub i mi mówi że 5 minut temu pojechaliście przez las, wiec pędem was goniłem... niestety, ja pojechałem od razu w prawiednicką a wam się zachciało pojechać w lewoSmile Tym razem się nie udało ale może następnym razem zdążę. Big GrinBig GrinBig Grin pozdrawiam...

PS a może by tak stosować kwadrans studencki?Big GrinBig GrinBig Grin
And55   19-10-2012, 21:50
#19
I ja z wami byłem parę kałuż zaliczyłem myjkę też odwiedziłem i czystym rowerem do domu wróciłem.
Mój licznik pokazał 61,5 km Dzięki za wspólne kręcenie i do następnej ustawki.
Jurek S   19-10-2012, 22:01
#20
shrederson napisał(a):(...)
PS a może by tak stosować kwadrans studencki?Big GrinBig GrinBig Grin
Kwadransik studencki to ewentualnie w okresie letnim Undecided . Teraz trzeba każdą chwilę wykorzystywać (do 5 min). A jak przyjdzie zima (też jeździmy) to nawet minuty nie poczekamy :-P bo mozna przymarznąć do ustawki :lol:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.