Matisek19   17-12-2012, 14:08
#1
Witam, poszukuję zajęć dodatkowych w lublinie. Mam dużo wolnego czasu i już nawet nie chce mi się nudzić... Chętnir porobiłbym coś konstruktywnego, ale też żeby na to fortuny nie wydawać... Jeżeli znacie jakieś zajęcia gdzie nie trzeba dużo płacić, a można ciekawie spędzić czas, poznać nowych ludzi i zdobyć nowe umiejętności to chętnie z takowych skorzystam.... Tylko w trakcie sesji będę zajęty, semestr letni to też luz, teraz mam 16 godz/tyg, a w 2 dojdzie mi tylko 1 godzina więcej....

W grę wchodzi praktycznie wszystko, od chórów i scholi kościelnych przez sporty, nauki tańca, języka, wolontariat aż do sportów kontaktowych.

Chodzi o to żeby było w miarę tanio.. Może ktoś coś robi i szuka kompana, może ktoś wie że coś się dzieje, może ktoś coś ćwiczy sam, a wolałby z kimś, jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Teraz ćwiczę trochę na siłowni i chciałem zapisać się na siatkę z RL'em.

Do tego gram trochę na gitarze klasycznej - jeśli ktoś gra możemy zrobić razem jakiś projekt, lub jeśli ktoś chce się pouczyć - chętnie pomogę Smile

[Obrazek: u9893y2013v3.gif]
Patryk   17-12-2012, 16:13
#2
Czyli mamy ci zorganizować wolny czas hmm....
Ja mam do napisania pracę więc możesz mi pomóc.
Zbliżają się święta więc trzeba zabrać się za porządki to też pochłonie dużo czasu. :-D Oba zajęcia komletnie za free więc chyba dobra oferta.
Rado   17-12-2012, 17:28
#3
Jak mi tak się nudziło, to znalazłem sobie dziewczynę ;-)

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
KermitOZ   17-12-2012, 17:47
#4
Matisek19 napisał(a):Chodzi o to żeby było w miarę tanio..
Rado napisał(a):Jak mi tak się nudziło, to znalazłem sobie dziewczynę ;-)
Hmm, Rado, chyba czegoś nie doczytałeś Wink

Kręć kolego kilometry, na wiosnę będzie jak znalazł Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.