Strony (2):    1 2
ArtiArt   16-08-2009, 13:38
#11
No u mnie też masakra ze szprychami. Stare koło miało prawo po 4 latach odmówić posłuszeństwa przy wożeniu 95 kg. No więc kupiłem obręcz podobno mocną dh 19 alexrims, nową piastę i dałem do jednego ze sklepów do serwisu do zaplecienia. Jednak po 2 tygodniach 1 urwana szprycha. dałem do reklamacji miało być ok (w między czasie jeszcze dwie urwane). nawet za darmo zrobili, ale dzisiaj rano na polnej drodze znowu lipa. Wprawdzie szprycha nie pękła ale koło nie mieści się w hamulcach. Więc podepnę się do pytanie: kto w lublinie dobrze plecie (koła oczywiście)?

Pozdrawiam
ArtiArt
KermitOZ   16-08-2009, 14:12
#12
Dobrze plecie Paweł na Granicznej i Tuora na Cyruliczej.

Jakaś epidemia z tymi kołami: Jurek, Bart, Artur, Marzyciel9. Aż strach się ruszać z domu Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Paweł K.   16-08-2009, 16:10
#13
ArtiArt napisał(a):... Więc podepnę się do pytanie: kto w lublinie dobrze plecie (koła oczywiście)?

Jakieś 500-600km przed wyjazdem na wyprawę kółko zaplatał mi Paweł na Granicznej. Dałem nowego Remerxa (czeska obręcz dość ciężka bo prawie 600g ale b. sztywna i mocna), starą piastę Quando a Paweł polecił mi szprychy CN. I właśnie takie koło zostało porządnie zaplecione na Granicznej. Na wyprawie kółko mocno dostało w d...ę :-P ale dalej równo się kręci i żadnych niespodzianek nie miałem od momentu zaplecenia, tj. ok. 3000km. Ludzie zachwalają szprychy od DT Swiss, choć są drogie. Ale gdy ktoś trochę więcej waży warto zapleść kółko na droższych, mocniejszych częściach.

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
KermitOZ   16-08-2009, 16:23
#14
Paweł K. napisał(a):Ludzie zachwalają szprychy od DT Swiss
Nom, Tuora też polecał i piasty i szprychy DT Swiss.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
kreciczek   16-08-2009, 16:24
#15
Michal napisał(a):Zbieraj i albo campagniolo Bora
lol. też bym chciał 9tys na koła :-P
maYkel   17-08-2009, 00:59
#16
Michal napisał(a):Zbieraj i albo campagniolo Bora lub Mavic Aksium race.
Na głowę upadłeś? Chłopak kupił rower za tysiaka a ty mu proponujesz koła za 10000? Pomijam już, że pytał o obręcz na 36 szprych a nie o całe karbonowe koła... :roll:
Michal   17-08-2009, 04:29
#17
Sorry chodziło mi o VentoSmile A aksium moge miec nowe z tego roku za niecałe 600 zł komplet.Pewnie da rade jeszcze utargować.
AdiLbn   18-08-2009, 22:38
#18
KermitOZ napisał(a):
Paweł K. napisał(a):Ludzie zachwalają szprychy od DT Swiss
Nom, Tuora też polecał i piasty i szprychy DT Swiss.

Jak najbardziej :mrgreen:


I wtrącę jeszcze od siebie że też potwierdzam zużycie obręczy...widać to ewidentnie... :-P

Kobieta... zwodniczy demon w masce anioła tańcząc odbiera mi rozsądek...
[Obrazek: chill.jpg]
marzyciel9   09-09-2009, 19:29
#19
Mam już kółeczko złożone i toczy się pięknie, także trzeba będzie niedługo coś wyszosić. ;-)

Edyta:

Aha, dziękuję bardzo za rady :-D
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.