Strony (4):    1 2 3 4   
kuczy   22-08-2009, 01:48
#21
Cytat:żwawą jazdę
Jak bardzo żwawą odczułem na Lipniaku jak zostałem smsa napisać i potem goniłem was... :roll: ;-)
I ja dziękuję za jazdę, zacnie było a dzisiejsze 137km w sumie to już ładne przetarcie Big Grin
paul67   22-08-2009, 02:19
#22
Ale jazda!!! Niezapomniane wrażenia z nocnego kręcenia z tak szybkim peletonem.
Dzięki wszystkim!
Na liczniku 118 km + popołudniowe samotne 46 km :->

Pozdrawiam
KermitOZ   22-08-2009, 02:34
#23
Pojechaliśmy I wariantem z lekkimi modyfikacjami (zahaczyliśmy o Lubartów, za to ominęliśmy Bełżyce i od Wojciechowa pocisnęliśmy nowym asfaltem przez Motycz prosto do Lublina).

Na NP zjawiło się 16 osób, a wyruszyło 15. Monika, Kola i Wiesik jutro wiosłują, więc zawrócili za Niemcami. Sylwia, nie przejmuj się, chętnie pojadę z Tobą na NP na tygodniu, myślę, że chętnych znajdzie się więcej Smile

Za Nałęczowem oderwali się Michał i Yorki, którzy pojechali prosto do Lublina Smile a później prosto do Konopnicy pojechali Perez i Marzyciel.

Generalnie to był ogień (nie licząc zachowawczego początku), oby więcej takich wypadów Big Grin Wszyscy, którzy byli dali ostro czadu i uważam, że każdy spokojnie da radę przelecieć 400/24 Tempo będzie dużo spokojniejsze i trasa całkowicie płaska, więc nie ma żadnych obaw. Smile Więc jeśli ktoś jeszcze nie zgłosił akcesu, to po dzisiejszym chyba nie ma wątpliwości, że powinien się zameldować w temacie naszego maratonu Big Grin

Dzisiejszy Nocny Patrol to było to, co tygryski lubią najbardziej Big Grin Dzięki Panowie, jazda z Wami to prawdziwa przyjemność Smile

Dzisiejszy dzień zamknąłem z wynikiem 176,5 km, 6:40, śr 26,5.

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
yorki   22-08-2009, 09:32
#24
Wczoraj nie miałem już ochoty na komputer, więc kilka słów dzisiaj,
u mnie wyszło od Lukoila do domu 108/26,5, ale po wymianie opon licznik chyba trochę zawyża.
Co dla niektórych było żwawym tempem, dla mnie było ściganiem, a te górki w Górze zapamiętam na długo..., od Nałęczowa z początku tempo "na piechotę", (dzięki Michał za holowanie), potem odrobinę lepiej...
Naprawdę w grupie jeździ się super,

co do 400/24 to jeśli naprawdę tempo będzie troszkę lżejsze to ja się piszę.
Dzięki wszystkim za wspólne kręcenie.
KermitOZ   22-08-2009, 10:08
#25
yorki napisał(a):co do 400/24 to jeśli naprawdę tempo będzie troszkę lżejsze to ja się piszę
Tempo będzie duuużo lżejsze, więc wszystko będzie ok Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
marzyciel9   22-08-2009, 11:20
#26
Było dobrze tak do nałęczowa, potem ogarnęła mnie jakaś niemoc :-P .
I tak jestem zadowolony, że dałem radę. Chyba tylko ja i Grzesiek nie mieliśmy slicków.
A i rekord w dystansie chyba pobiłem :-)

tylko przełaj
KermitOZ   22-08-2009, 11:28
#27
Jeszcze na pewno Paweł nie miał Smile Do galerii wrzuciłem fotkę z Nałęczowa, jak Sylwia mi prześle tę z Lukoila to też wrzucę Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

PS. Za tydzień na Placu Zamkowym już będziemy czekać na start 400/24 Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
perceive   22-08-2009, 12:51
#28
Zdjęcia kiepskie, ale proszę :-)

KLIK

Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Perez   22-08-2009, 13:26
#29
Dla mnie jazda super tylko w pampersa trzeba zainwestować.
Do Nałęczowa jazda bez problemu tylko od kąd skręciliśmy na Wojciechów chłopaki troszkę docisneli a mnie skurcz w udzie łapał ale jakoś dałem radę wlokąc się z tyłu. Undecided

Dzięki za jazdę bylo naprawdę super, ten wypad mnie zachecil na 400 ale nie dam rady z powodu kondychy i czasu. Milej Jazdy. ;-)

wynik dor to dor 115.12 km ; 26,46 AVS ; 4:20:59 czas ; max 58

ps. I niech organizator następnym razem weźmie dobry aparat albo kogos do tego upoważni :-P :!:
perceive   22-08-2009, 14:07
#30
Mój rower już gotowy do próby nr dwa :-D

Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.