MindEx   12-03-2013, 13:30
#1
Cześć.
Wzorem MaćkaNP postanowiłem zorganizować wyprzedaż garażową po SUPER CENACH. Niektóre rzeczy oddam nawet za darmo.

i tak, mam do sprzedania:

CZTERY ROWERY "DAMKI" w stanie różnym. w jednych wystarczy zmienić dętki i opony, w innych trzeba zrobić nieco więcej. Cena 20 PLN/sztuka
JEDEN ROWER "GÓRAL" w stanie, w którym wymagana jest chyba tylko wymiana opon i dętek (a może samych dętek) i regulacja, smarowanie. Cena wywoławcza 20 PLN
ROWER SZOSOWY HELIUM w stanie do napompowania i jazdy. Rower nie ma owijki na kierownicy. Poza tym to jest w oryginalnym stanie z lat 80 XX wieku. Aha. Zmieniłem też siodełko, na Selle Italia, jakiś tani model. W komplecie są opony klockowe 28" (jedna z obciętymi niektórymi klockami) oraz opony szosowe, czarne, nigdy nie używane. Wymienione dętki i opaski na obręcze. Jest to dość duża rama (ok. 56 albo większa). Nadaje się na OSTRE KOŁO. Cena 80 PLN

Mam również oponę Nokian 2.3, 26", praktycznie nową. Przejechała maksymalnie 200 km, w lajtowych warunkach. Jet to chyba model NBX, z 2006 roku. Cena 30 PLN.

DO ODDANIA ZA DARMO mam MONITOR 15" CRT plus kabel zasilający, jak znajdę.

Wszystkie rzeczy można oglądać i zabierać ode mnie z piwnicy, po wcześniejszym umówieniu się. Kontakt na priv na mejla (mindxx na gmail'u) lub przez telefon (pięć zero jeden zero zero osiem zero zero cztery).

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Campino   12-03-2013, 14:57
#2
Poszedł mail w sprawie kolarzówki Smile
MindEx   12-03-2013, 19:15
#3
spoko, ale Piotrek GP napisał mi SMS'a jeszcze wcześniej niż dostałem ten e-mail.
zdjęć nie mam, ale może się pofatyguję do piwnicy i pstryknę parę fotek tym rowerom.

pzdr.
Perez   12-03-2013, 19:37
#4
o zdjęcia poproszę bardzo ;-)
Garp   12-03-2013, 21:14
#5
Kolarzówka nada się do tłuczenia po mieście na osobnika 175 cm czy za duża? Jeśli się nada to ustawiam się w kolejce.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.