Strony (2):    1 2
macrainbow   18-08-2009, 23:23
#11
O to może spotkałem jednego z was, ktoś oferował mi pomoc przy złapanym kapciu w przednim kole, prowadziłem rower w lesie dąbrowa na tej utwardzonej ścieżce. Odmówiłem bo do domu miałem niedaleko ale bardzo dziękuje.
Wieśko   19-08-2009, 00:32
#12
macrainbow napisał(a):O to może spotkałem jednego z was...prowadziłem rower w lesie dąbrowa na tej utwardzonej ścieżce
Przez Dąbrowę grupa ze mną jechała Osmolicką i Cienistą, ale może pozostali dwaj koledzy mają w tym udział ;-)
marecky   19-08-2009, 10:19
#13
widziałem was jak przejeżdżałem obok LKJ ale byłem zmęczony i brudny po lasach dąbrowy więc już nie zajeżdżałem na ustawkę, o której zresztą nie wiedziałem że jest :-)

ja samotnie wybrałem się lasem dąbrową (lewa strona) do Prawiednik Kolonia, wróciłem do głównej i zaraz dalej drugą stroną lasu przecinając Cienistą do tamy, później stary las z leka i powrót akurat w czasie jak ustawka jeszcze sie zbierała

zaczepiłem wczoraj chyba wszystkie kolory szlaków ale zabawa w błotku była świetna, lubię tak

nie zapomne jak ludzie patrzyli na mnie schlapanego błotem, normalnie chyba niektórzy pierwszy raz widzieli rowerystę, który się dobrze bawił :mrgreen:
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.