Strony (3):    1 2 3   
Karola   20-08-2009, 15:53
#11
elephant napisał(a):pytanie tylko jaki dystans (chciałbym zdążyć na mecz o 20:30 - lub przynajmniej drugą połowę)
Dystans około 50km

Mateusz napisał(a):Jaka średnia? ;>
Podam jak wrócimy :mrgreen:

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
marcin0604   20-08-2009, 17:13
#12
Od pewnego czasu preferuję asfalt więc zasilę chętnie wasze grono. Więc do spotkania.
august   20-08-2009, 17:18
#13
Cóż będę się rozpisywał... napiszę konkretnie - DO ZO ;-)

Pozdrawiam
elephant   20-08-2009, 20:07
#14
Ja już wróciłem z ustawki - niestety zgubiłem się na prostej drodze bo nie nadążyłem za peletonem :-(
Karola napisał(a):Proponuje tylko asfalt ponieważ wiem, że są osoby które w teren raczej na swych oponkach nie pojadą.
No gdyby szefowa była słowna i nie było podziałów to może tempo w grupie faktycznie szosowej byłoby ciut mniejsze i bym się nie zgubił :-P

w każdym bądź razie DST 31,89 przy AVS 21,7, a teraz do kibicowania Lechowi :mrgreen:

Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności oraz własności!
xdbartekxd   20-08-2009, 20:41
#15
Ciekawie było ciekawie;d dane z licznika dst door to door 50 km AVS 25kmSmile ustaweczka standardowa czyli bardzo fajna;d

JARO wrzuć foty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mateusz   20-08-2009, 20:45
#16
Widzę, że trafiłem na grupę z którą bym nadążył. Chętnie wybiorę się z Wami następnym razem. ;-)

Naciskaj na pedały choćbyś miał paść na twarz.
PiotrokeJ   20-08-2009, 22:01
#17
elephant trafiłeś na peleton intercity. Była mowa że wszyscy którzy mogą jadą lasem, tylko ci którzy z pewnych powodów lasem nie mogą jechać, jadą asfaltem (np. Kola, Bart).

Wracając do ustawki, trasa asfaltowa, tempo idealne. No po prostu podobało mi się... Końcówka już nie była taka rekreacyjna raczej żwawa, przycisnęliśmy z Felkiem, xdbartkiemxd i z diablo.


Ustawka jak najbardziej OK.


Pozdrawiam
Piotrek.

Piotrek.
Karola   20-08-2009, 22:04
#18
elephant napisał(a):No gdyby szefowa była słowna i nie było podziałów
Jeżeli chodzi o podział to układ był jasny. Ja za namową jednego z panów zmieniłam nieco plany i wybrałam las a reszta grupa wiedziała jak jechać i spotkaliśmy się w umówionym miejscu i dalej już wg pierwotnego założenia jechaliśmy wszyscy asfaltem.
Trasa: Dąbrowa, Polanówka, Żabia Wola, Osmolice, Nowiny,Zemborzyce, zalew.
Natomiast Panowie bardzo nie spodobał mi się fakt mówienia za moimi plecami, że nie po to przyjechałem na ustawkę po asfalcie żeby jechać teren i jak zapytałam, który to powiedział to zapadła cisza. Jak komuś się coś nie podoba to trzeba o tym mówić otwarcie a nie do moich pleców. Tak na marginesie kilka osób też wybrało wariant lasem.

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
KermitOZ   20-08-2009, 22:13
#19
Karola napisał(a):Ja za namową jednego z panów zmieniłam nieco plany i wybrałam las
Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Karola   20-08-2009, 22:14
#20
KermitOZ napisał(a):
Karola napisał(a):Ja za namową jednego z panów zmieniłam nieco plany i wybrałam las
Big Grin
To w związku z podziwianiem tej przyrody ;-)

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.