Strony (2): 1 2   
mraugorzata   11-04-2013, 21:39
#1
Tak, jak obiecałam.
Jeśli pogoda dopisze, bo ponoć jutro coś ma padać, to zapraszam chętnych na wspólne powolutkie kręcenie po okolicach. Trasy jako takiej brak, ja jadę głównie w celu zapoznania się z nowymi butami, więc bez szaleństw.

Ok. 14.30 potwierdzę ;-)
Jakub.P   11-04-2013, 21:44
#2
Jak potwierdzisz - jadę Smile

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
slonko_k   11-04-2013, 23:10
#3
I ja, i ja ;-)
Jurek S   12-04-2013, 08:34
#4
A juz miałem Wam zakładać ustawkę, żeby nie było to tamto. ;-) . Pogoda dopisze, jedźcie jedźcie. Kuba pilnuj tam dziewczyn, żeby się nie zgubiły. :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Judaas   12-04-2013, 08:50
#5
UUU na 17 bym zdążył ale 16 to lipa. A może...? Jak będę to będę Big Grin
Sasza   12-04-2013, 09:08
#6
O na reszcie udało mi się z najść i czas i ustawkę Big Grin Jadę.
Jurek S   12-04-2013, 09:27
#7
Judaas napisał(a):UUU na 17 bym zdążył ale 16 to lipa. A może...? Jak będę to będę Big Grin

Judaas próbuj. Zanim oni się ruszą z tej ustawki, zanim nabiorą rozpędu ;-) to ich dogonisz. Musisz tylko ustalić w którym kierunku się będą oddalać. :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mraugorzata   12-04-2013, 11:04
#8
Judaas napisał(a):UUU na 17 bym zdążył ale 16 to lipa. A może...? Jak będę to będę Big Grin
Tak podejrzewam, że o 17 pasowałoby większej ilości osób, ale ja jadę dzisiaj pierwszy raz w klikach i w związku z tym chciałabym wrócić jeszcze jak jest jasno.

Jurek S napisał(a):A juz miałem Wam zakładać ustawkę, żeby nie było to tamto.
Ja tam słowa dotrzymuję :-P Tylko o tej porze dopiero wróciłam z uczelni i miałam dostęp do internetu, żeby coś napisać :-P

Jurek S napisał(a):Judaas próbuj. Zanim oni się ruszą z tej ustawki, zanim nabiorą rozpędu to ich dogonisz. Musisz tylko ustalić w którym kierunku się będą oddalać.
Wyczuwam wredny, niedobry, paskudny sarkazm.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
renania   12-04-2013, 11:06
#9
Mraugorzata, trochę przesadziłaś z tą wczesną porą Sad... nic, a nic nie pomyślałaś o ludziach pracujących Sad(( może następnym razem się wyrobię ;-)
mraugorzata   12-04-2013, 11:35
#10
Renania- wiem, przepraszam :-( Ale dzisiaj naprawdę mi zależy, żeby wrócić za widoku ze względów, o których napisałam powyżej Undecided

Mimo wszystko weźcie na wszelki wypadek oświetlenie, zwłaszcza osoby mieszkające np. na Czechowie, bo powrót przez miasto możecie mieć już po zmroku.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.