michal_eryk   03-05-2013, 22:00
#1
Witajcie drodzy forumowicze. Nazywam się się Michał Eryk P. (obojga imion) i lubię rowery. Od czasu do czasu przeglądałem forum szukając Waszych opinii na różne rowerowe tematy, jednak teraz byłem zmuszony "ujawnić się" w niezbyt sprzyjających okolicznościach - ukradziono mi rower (w związku z czym założyłem wątek w odpowiednim temacie).

Mam 24 lata, studiuję 2 kierunki i robię milion innych rzeczy. Na rowerze jeżdżę od zawsze, na swojego pierwszego poważnego "górala" (prezent komunijny) musiałem wsiadać "z ławki", bo nie dorastałem jeszcze do ramy. Bardziej intensywnie zacząłem jeździć, by pozbyć się zbędnych kilogramów - wchodząc w "wiek męski" chciałem osiągnąć "męską sylwetkę" - straciłem 35 kilogramów i rower bardzo mi w tym pomógł.

Obecnie chwilowo bez roweru, mam nadzieję że bardzo chwilowo. Trzymajcie kciuki !
qavtan   04-05-2013, 08:54
#2
Trzymam kciuki! Powodzenia w odzyskaniu sprzętu!

Witam także na forum.
torno   04-05-2013, 09:49
#3
Mam nadzieje że sprzęt się odnajdzie

Witam, na forum

torno
Grzenio   04-05-2013, 10:06
#4
Grzenio wita Smile
Mariobiker   04-05-2013, 22:01
#5
Witamy :-D

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Arcyk   07-05-2013, 16:02
#6
Cześć Michał. Sądząc po Twoim drugim imieniu oraz pierwszej literze nazwiska wnioskuję, że dobrze się znamy Smile Tym bardziej życzę Ci by rower się szybko odnalazł, albo jak to czasem bywa wpadł Ci w ręce nowy, jeszcze lepszy, a wtedy może uda się spotkać przy jakiejś wspólnej jeździe Smile
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.