Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
bezpieka   22-05-2013, 11:58
#11
Dzisiaj mamy środę. Czekam na informacje zwrotne od kilku osób. Być może wystartujemy wcześniej. W piątek wieczorem będzie już wszystko jasne. Śledźcie wątek. Prognozy monitoruje na bieżąco i wcześniejszy start może też być uzasadniony z tego powody. Na ta chwilę zapowiadana jest idealna pogoda rowerowa co najwyżej będzie potrzebny krem z filtrem.
Jurek S   22-05-2013, 12:12
#12
Ale może nie róbmy z tego wyjazdu wyścigu. Kto będzie chciał wcześniej wrócić to sobie przyciśnie :-P . A co do godziny wyjazdu to ja akurat za bardzo nie mogę przesunąć do tyłu. 9 to max i to z bólami Undecided Ma ktoś jakieś sygnały, że z innych grup rowerowych się wybierają? Może jakiś wspólny start?

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
bezpieka   22-05-2013, 14:18
#13
Co do godziny startu w rachubę wchodzi najwcześniej 9:00. W piątek wieczorem będzie podana ostateczna godzina!! Myślę że wszyscy zdążą się ogarnąć do niedzieli ;-)
BADEVIL   22-05-2013, 14:33
#14
Z tego co widzę to trasa dojazdowa nie jest w 100% asfaltem?

Mędrzec nie mówi tego co wie, głupiec nie wie co mówi.
Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.
bezpieka   22-05-2013, 14:46
#15
Trudno jest w tamten rejon zrobić trasę w 100% asfalt i żeby jeszcze miała sensowna długość oraz omijała drogi o dużym natężeniu ruch. Może się dzisiaj wybiorę na rekonesans żeby sprawdzić czy szosówka przejedzie (jak ktoś chętny to na PW do 16:20).
Jurek S   22-05-2013, 15:37
#16
Można nie jechać na Motycz Józefin tylko prosto do dr 830, ale i tak później kawałek terenu do Moszenek nas nie ominie. Chociaż chyba już zrobili tam asfalt.
Mam już zastępstwo więc jadę :-D .

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
piotr73   22-05-2013, 17:53
#17
Za starych czasów gdy posiadałem jeden rower który nazywał się Romet „ Mistral” kupiony w 1991 r taka kolarzówka z czasów socjalizmu , kiedy jeszcze rowery górskie nie były znane dla mnie rzeczą oczywistą było że rower to rower i wszędzie się nim jeździ i nie było dla mnie problemu okrążyć zalew dookoła przy samym brzegu po korzeniach , piachu ….nie było wtedy jeszcze ścieżek rowerowych , tam gdzie teraz jest kostka brukowa wiodła wąska ścieżka wśród chaszczy , a teraz ten kto ma kolarzówkę krzyczy głośną że po drodze polnej nie da rady przejechać ( uprzedzam że też mam rower szosowy z obecnych czasów według mnie dość zacny ) , da rady , nie jest to ten komfort co góralem ale da radę jechać , tak samo jak samochodem bez klimatyzacji też można jeździć , nie bądźmy już tacy wygodniccy i rozpieszczeni przez dobrodziejstwa cywilizacji, trzeba być twardym ! :->
KermitOZ   22-05-2013, 18:44
#18
piotr73 napisał(a):ten kto ma kolarzówkę krzyczy głośną że po drodze polnej nie da rady przejechać ( uprzedzam że też mam rower szosowy z obecnych czasów według mnie dość zacny ) , da rady , nie jest to ten komfort co góralem ale da radę jechać , tak samo jak samochodem bez klimatyzacji też można jeździć
Tak, autem bez klimy da się jeździć w każdy upał, ale maluchem po zaoranym polu nie pociśniesz.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Aga84   22-05-2013, 21:29
#19
uuuu kusząca ta ekspresówka :-D
JuraS   23-05-2013, 13:46
#20
Jestem za utrzymaniem g.10,00.Kończę dyżur o 8,00 i nie zdążę na 9,00.A może "końskim targiem" 9,30 ?

Pozdrawiam,
Jurek
Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.