Strony (4):    1 2 3 4   
Monika M   26-06-2013, 18:12
#21
Jurek S napisał(a):To dobre :-D
https://plus.google.com/photos/10172058 ... 4548830943

Też mi się podobało ;-)
Judaas dzięki za poratowanie (widzisz - kobieca intuicja jest niezawodna, mówiłam, żebyś się przygotował na "jazdę" na forum, ale w razie czego stanę w Twojej obronie)
MarcinK dzięki za uwiecznienie tego niebezpiecznego manewru tankowania podczas jazdy ;-)
Monika M   26-06-2013, 18:34
#22
Jurek S napisał(a):Dopiero teraz zaczaiłem, że to dlatego Judaas miał tę przygodę. To gdzie on te ręce trzymał jak nie na hamulcach? :lol:

Przygoda Judaasa nie miała nic wspólnego z manewrem tankowania, ten manewr wykonaliśmy bezkolizyjnie Wink
Ex Driver   27-06-2013, 01:21
#23
Było prawie jak tu... :-)

[Obrazek: 800px-KC135_refueling.jpg]
Judaas   27-06-2013, 14:01
#24
Monika M napisał(a):Przygoda Judaasa nie miała nic wspólnego z manewrem tankowania, ten manewr wykonaliśmy bezkolizyjnie Wink

To prawda. Był to popis precyzyjnego manewrowania i tankowania w ruchu. Smile A glebę zaliczyłem bo zamiast myśleć o jeździe i podziwiać okoliczności przyrody moje myśli krążył gdzieś sam , nie wiem gdzie. Finał jest taki, że mam skasowany kask, czekam na tomograf i zakaz jazdy do odwołania Sad. Także kto w kasku jeździ ten dłużej jeździ. No nie myśli o niebieskich migdałach. :lol:
Monika M   27-06-2013, 16:36
#25
Judaas napisał(a):Finał jest taki, że mam skasowany kask, czekam na tomograf i zakaz jazdy do odwołania Sad

Undecided :-(
Ex Driver   27-06-2013, 17:06
#26
Judaas napisał(a):
Monika M napisał(a):Przygoda Judaasa nie miała nic wspólnego z manewrem tankowania, ten manewr wykonaliśmy bezkolizyjnie Wink

To prawda. Był to popis precyzyjnego manewrowania i tankowania w ruchu. Smile A glebę zaliczyłem bo zamiast myśleć o jeździe i podziwiać okoliczności przyrody moje myśli krążył gdzieś sam , nie wiem gdzie. Finał jest taki, że mam skasowany kask, czekam na tomograf i zakaz jazdy do odwołania Sad. Także kto w kasku jeździ ten dłużej jeździ. No nie myśli o niebieskich migdałach. :lol:

Wracaj do zdrowia. A gdzie masz ten tomograf robić ? I na kiedy /
Judaas   28-06-2013, 10:29
#27
Mam fart bo jestem ubezpieczony prywatnie i muszę czekać tylko kilka dni, max tydzień. Czekam na telefon bo niby jestem przypadkiem pilnym. Jednak z wypowiedzi lekarza, który mnie badał mam lekki obrzęk spowodowany stłuczeniem. Dostałem leki i bóle przestały mi dokuczać, także do tego badania pewnie nie będzie śladu Smile Jedno jest pewne życiu nie wsiądę na rower bez kasku.
darist   28-06-2013, 10:38
#28
Judaas napisał(a):Jedno jest pewne życiu nie wsiądę na rower bez kasku

Ale za siodełkami i tak Będziesz się rozglądał :mrgreen:
Zdrówka i wracaj szybko :-D

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Ex Driver   28-06-2013, 11:41
#29
Judaas napisał(a):Mam fart bo jestem ubezpieczony prywatnie i muszę czekać tylko kilka dni, max tydzień.

Tak naprawdę to to badanie powinieneś mieć w dniu zdarzenia ale-----
Dobre i to . Myślałem że będzie dłużej , to próbowałbym jakoś załatwić wcześniej.
Wracaj szybko. Też noszę się z zamiarem kupna kasku, ale to trochę kosztuje a badziewia nie chcę.
Pozdrawiam.

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
KermitOZ   28-06-2013, 11:49
#30
Judaas napisał(a):Jedno jest pewne życiu nie wsiądę na rower bez kasku.
Będziesz na piwo na Stare Miasto w piękne wakacyjne wieczory jeździł jak kosmita w kasku? Jakby to Jasiu Śmietana napisał: "bes sęsu" Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.