Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
JuraS   26-06-2013, 23:56
#11
" renania" napisała:Grupa IV jest tylko pomysłodawcą i organizatorem ;-) a w zasadzie Pielgrzym z grupy IV - JuraS;-)
Chciałem zaznaczyć ,że pomysł tej ustawki narodził się w wyniku twórczych dyskusji Mariobikera ,Maniego_73 i mnie :mrgreen: .Organizacja zależy od nas wszystkich.dlatego popieram propozycję JurkaS aby pojechać do Borzechowa trasą pielgrzymkową a wrócić trasą zaproponowaną przez Mario.W żagańskich lasach mam ograniczony dostęp do internetu ale pilnie śledzę dyskusję na temat gpdziny wyjazdu ;-) .Oczywiście chętnie witamy zaprzyjażnionych cyklistów i Małgosię na grilu :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
renania   27-06-2013, 00:29
#12
JuraS napisał(a):Chciałem zaznaczyć ,że pomysł tej ustawki narodził się w wyniku twórczych dyskusji Mariobikera ,Maniego_73 i mnie :mrgreen:

Hehe ...Trójka Wspaniałych ;-)

A ja już nie mogę się doczekać i przejażdżki, i grilla, i Pielgrzymki Smile
damian.s   01-07-2013, 20:42
#13
Również mam zamiar się pojawić - jako członek grupy nr 6 Smile

[Obrazek: button-1421-black.png]
JuraS   03-07-2013, 14:20
#14
Godzina wyjazdu nie ulega zmianie,zapraszamy na 10,00 :mrgreen: .Ostatnie prognozy pogody wspominają coś o przelotnym deszczu w sobotę Cry .Gdyby się sprawdziły będziemy na miejscu decydować co dalej.Gdyby lało od rana ustalamy na forum ok.9,00-9,15 ewentualne przesunięcia czasowe ;-) .

Pozdrawiam,
Jurek
darist   03-07-2013, 22:01
#15
JuraS napisał(a):Godzina wyjazdu nie ulega zmianie,zapraszamy na 10,00

Kto to widział aby w sobotę zrywać człowieka w środku nocy? :mrgreen:
No ale kto wie... może i "duch" się pojawi :-D
Ale na wszelki wypadek poproszę o "ostateczną" wersję trasy.
Tylko ten grill o takiej porze w zatłoczonym wąwozie...
Gdyby jednak finał integracji był w inny miejscu to w miarę blisko aby dotarła nasza kontuzjowana koleżanka mraugorzta :-D
Bo jeszcze trochę to faktycznie zrobi się z Niej "śpioch" :lol:
Zdrówka Gosia... :-D

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
JuraS   03-07-2013, 22:47
#16
Zapraszamy Cię Darku serdecznie :mrgreen: .Do Borzechowa jedziemy trasą pielgrzymkową autorstwa JurkaS.Powrót trasą zaproponowaną przez Mariobikera ,trasa powyżej w Jego wpisie.Dzisiaj zrobiłem rekonesans w wąwozie ,są tam dwa miejsca do grillowania ,może 400 m. od siebie.Plan awaryjny jest taki:Mani_73 trzyma w rezerwie taktycznej swój grill na kołach :lol: {mieszka blisko}.Planujemy poprosić Małgosię ,aby przyszła na miejsce grillowania wcześniej,30-40 min.przed naszym przyjazdem i spróbowała zarezerwować miejsce ;-) .A my z peletonu wyślemy dwóch szybkich chłopaków ,którzy Jej w tym pomogą :-) .

Pozdrawiam,
Jurek
mraugorzata   03-07-2013, 23:06
#17
darist napisał(a):Bo jeszcze trochę to faktycznie zrobi się z Niej "śpioch"
Za późno :-P
No, męska pomoc mi się przyda, bo w razie czego to sama się o grilla nie pobiję :-P A jakbyśmy byli "skazani" na grilla Maniego to zawsze można pokombinować w tymi grillami jednorazowymi, w życiu tego nie testowałam, ale ponoć działa ;-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Aga84   04-07-2013, 12:21
#18
qurcze mnie nie będzie ale tam szerokości, i pogody ja już rower do serwisu oddałam i niestety po 10-tym będzie dopiero :-?
Michał Lubelski   04-07-2013, 17:17
#19
Ja najpewniej dołączę do Państwa w okolicach zjazdu z Kraśnickiej na Radawiec. Mam nadzieję, że będziecie grupą, której nie sposób przeoczyć, albo pomylić z kimś innym :-P
Mariobiker   04-07-2013, 20:09
#20
Michał Lubelski napisał(a):Mam nadzieję, że będziecie grupą, której nie sposób przeoczyć, albo pomylić z kimś innym
Masz to jak w banku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.