Strony (2):    1 2
Jurek S   04-07-2013, 17:07
#11
Garp napisał(a):
bezpieka napisał(a):Garp:
A tobie po katolicku życzę abyś mógł skorzystać z pomocy tych młodych ludzi w momencie gdy Cie powali twój brak argumentów.
\

Dzięki, ale jestem ateistą...

Ale to wcale nie stoi w sprzeczności z życzeniami bezpieki :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
maYkel   04-07-2013, 21:45
#12
bezpieka napisał(a):MaYkel podaj założenia modelowe na podstawie jakich to wysnułeś. "Pi razy powierzchnia drzwi"????

O to samo pytałem Cię, jak napisałeś że z powodu inicjatywy warsztatowej pracę straci pięciu serwisantów. Nie odpowiedziałeś, więc i ja nie czuję się w obowiązku odpowiadać.
Kuba   07-07-2013, 23:45
#13
Ej, ale nie torpedujmy wszystkiego co Bezpieka napisze...

Mnie się ta inicjatywa pierwszej pomocy podoba. Bo lepiej jak ktoś taki przeszkolony i przygotowany będzie, niż ludzie mają stać i się na siebie oglądać, nie wiedząc jak pomóc.
A czasem i głupi opatrunek czy coś do odkażania się przyda. W końcu nie każdy wozi apteczki ze sobą.
kertoip_90   09-07-2013, 22:20
#14
Wracając do tematu mnie ciekawi, ilu forumowiczów/forumowiczek zapisało sobie numer do naszych ratowników przedmedycznych: "515-470-044". A co do skuteczności, to na ścieżce dojadą szybciej, niż karetka, mają sprzęt ratowniczy i na pewno umiejętności, bo te osoby posiadają certyfikaty, a więc szkolenia (w tym praktyczne) musieli przejść.

Zamiast tylko krytykować moglibyśmy rozpowszechniać to, co inni chcą zrobić dla nas, a nuż komuś się przyda (zresztą na stronie można poczytać o interwencjach i myślę, że te osoby na pewno mają za co podziękować tym młodym ludziom).

Dzięki bezpieka.
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.