Ruslan   31-07-2013, 11:07
#1
Witam Wszystkich . Jest ciekawa propozycja. W Poniedziałek 5 sierpnia planuję odwiedzić Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Jeżeli był by ktoś chętny zapraszam. Tego dnia pielgrzymka przechodzi przez Urzędów - Dzierzkowice - Ludmiłówka - Ksieżomierz wyjazd planuje około godziny 7. Wyjazd spod Stokrotki na Kunickiego (parking przy Statoil)Jeżeli ktos jest chętny zapraszam. Tutaj jest mapka pogladowa (zielony kolor propozycja trasy powrotu). Tempo pielgrzymkowe.

Pan moim światłem , wiedzie mnie
On moją mocą, nie lękam się
Monte   01-08-2013, 17:56
#2
Ciekawa propozycja tym bardziej ze temp nie bedzie duze. Jesli sie nic nie zmieni to jade.
Monte   04-08-2013, 18:38
#3
Niestety nie dam rady ;/ ale milego krecenia
Ruslan   04-08-2013, 20:21
#4
Zmiana godziny wyjazdu na 6:00 Przepraszam że tak późno informuje. ale chodzi o to żeby na msze zdążyć.

Pan moim światłem , wiedzie mnie
On moją mocą, nie lękam się
Mariobiker   05-08-2013, 15:42
#5
Na trasie nie spotkałem niestety Jacka ale odwiedziłem naszych pielgrzymów w Dzierzkowicach.
P.S. Pozdrowienia dla całego RL (i nie tylko) do księdza Dominika :-) . Jest na urlopie i przyjechał z Białorusi aby uczestniczyć w XXXV LPP na Jasną Górę (chyba gr. 10)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   05-08-2013, 16:00
#6
mariobiker napisał(a):Na trasie nie spotkałem niestety Jacka ale odwiedziłem naszych pielgrzymów w Dzierzkowicach.
P.S. Pozdrowienia dla całego RL (i nie tylko) do księdza Dominika :-) . Jest na urlopie i przyjechał z Białorusi aby uczestniczyć w XXXV LPP na Jasną Górę (chyba gr. 10)

Księdza Dominika jak najbardziej pamiętamy https://picasaweb.google.com/1044742487 ... 2553953362 i dziękujemy za pozdrowienia. Ja pamiętam, że były jakieś falujące wody, fruwające ptaszki itp :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Ruslan   05-08-2013, 17:03
#7
mariobiker napisał(a):Na trasie nie spotkałem niestety Jacka ale odwiedziłem naszych pielgrzymów w Dzierzkowicach.
Ja byłem w Urzędowie u Św. Otyli na Mszy Św. Pielgrzymkowej. Spotkałem się z pielgrzymami grupy 4 ( w której nie raz pielgrzymowałem ) ze mną była Ania która też w tej grupie pielgrzymowała. Po mszy i rozmowie z naszymi przyjaciółmi z grupy 4 wróciliśmy do Lublina. Tutaj Są zdjęcia ze Mszy Św. u Św. Otyli nawet na zdjęciu jestem szkoda że tyłem

Pan moim światłem , wiedzie mnie
On moją mocą, nie lękam się
niemiec   05-08-2013, 17:55
#8
Zbyt późno się zarejestrowałem niestety żeby pojechać, ale za to odwiedziłem pielgrzymkę wczoraj, dogoniłem ich, jak dochodzili na postój w Malinowszczyźnie kilka km za Bełżycami.
Ruslan   05-08-2013, 18:03
#9
Acha odwiedziłeś tamte grupy które szły między innymi przez Chodel. Wiesz ja tak jak pisałem chodziłem kiedyś z grupą 4 (byłem 6 razy na pieszej) Więc dla tego ta trasę wybrałem. Kazania tu głosi ks. Domański on zawsze ciekawie mówi. To miejsce na trasie pielgrzymki czyli Św. Otylia jest znana z tego ze tu pielgrzymi pobierali się. (Teraz takie śluby są czasami ale na Św. Krzyżu)

Pan moim światłem , wiedzie mnie
On moją mocą, nie lękam się
niemiec   05-08-2013, 18:11
#10
Wiem, słyszałem co nieco, już czwarty raz u nich byłem, za pierwszym razem odprowadzałem pieszo do Konopnicy, wróciłem do domu i od razu na rower prawie, bo mi się szkoda zrobiło Wink
a wybrałem tamtą kolumnę, bo tam idzie gr. 16, czyli moja parafia.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.