Strony (2):    1 2
KermitOZ   19-08-2013, 22:39
#11
Zdjęcia z ustawek nad Zalew i do Tereszyna są dla trzepaków, jak będzie coś ciekawego do sfocenia, np. Jakub P. albo Ania J. przyjadą to nie omieszkamy umieścić Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
steeringwheel   19-08-2013, 22:54
#12
Witam. "Czaiłem się" parę lat aby pojeździć z forumowiczami i w końcu pojechałem. Mimo braku kreatyny i aminokwasów rozgałęzionych w organizmie przejechałem praktycznie całą trasę (udało mi się nawet parę razy wyprzedzić peleton), ale w Motyczu musiałem się uzupełnić w "całodobowym" litrowym sokiem pomarańczowym. Potem na Kraśnickiej spotkałem bardzo sympatycznego forumowicza (chyba Rusłan) i razem żeśmy sobie pojechali w głąb Lublina. Podobało mi się . Pozdrawiam ;-)
marecky   19-08-2013, 23:10
#13
Byłem... przez 5 sekund, no może 10. Jak Was (niektórych) zobaczyłem na cieniarkach już wiedziałem, że z choćby skrawka terenu nici więc się szybko ulotniłem prawie niezauważony.

ps. asfalt chyba nie jest tradycją i można się kiedyś na lajciku spodziewać terenu?


nie myślcie, że nie lubię asfaltu ale tak cały czas to jakoś nie potrafię
damian.s   19-08-2013, 23:27
#14
marecky napisał(a):asfalt chyba nie jest tradycją i można się kiedyś na lajciku spodziewać terenu?

Po terenie to my tylko hardcorowo jeździmy :-) A tak na poważnie, to oczywiście, że można się spodziewać terenu, ale raczej nie poniedziałkowych lajcikach Grześka - bo te są raczej tradycyjnie asfaltowe :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.