Strony (16):    1 2 3 4 5 6 ... 16   
aqu   06-10-2013, 20:56
#31
Ex Driver napisał(a):Trochę przyblakła ta impreza, nie będzie Tomka Golloba --szkoda :-(

No to teraz już nie wiem czy z Wami jechać

Pozdrawiam
Lech   06-10-2013, 21:17
#32
Eee...jak tak to ja taż odpadam :oops:

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
mraugorzata   06-10-2013, 22:30
#33
Mili Państwo. Widzę, że sobie doskonale radzicie z organizacją wyjazdu, więc chyba nie stanie się nic złego, jak z Wami nie pojadę :-P

A tak na poważnie. Muszę odpocząć, przemyśleć parę rzeczy, itd., itp. I wtedy zmienię odpowiednio tytuł, podam jakieś bardziej szczegółowe informacje itd.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
damian.s   06-10-2013, 23:06
#34
mraugorzata napisał(a):I wtedy zmienię odpowiednio tytuł, podam jakieś bardziej szczegółowe informacje itd.

Gosiu, gdyby miało się okazać, że bardziej pasuje Ci niedzielny termin na wyjazd, to dla mnie nie ma problemu. Ja wprawdzie założyłem na niedzielę temat z wyjazdem do Kozłówki, ale wybieram się tam tylko w przypadku gdy Gardzienice będą w sobotę. Gdyby miałoby być inaczej, to odwołuję swoją Kozłówkę.

[Obrazek: button-1421-black.png]
JuraS   06-10-2013, 23:38
#35
Lech napisał(a):Eee...jak tak to ja taż odpadam
Jest szansa ,że Tomek jednak będzie w Lublinie ;-) .Zostal zaproszony na trybunę honorową.

Pozdrawiam,
Jurek
Ex Driver   07-10-2013, 00:45
#36
mani_73 napisał(a):To i Tomek miał z nami jechać?Nie widziałem jego wpisu Undecided,a wogóle to się zarejestrował u nas :-?Pojedziemy bez niego w takim razie,nie wie co traci Confusedhock: Może SPD nie doszły Cry Takie tam o 3:33.A imprezę rozkręcimy i pokolorujemy:-D

Na długo Ci starczy jeszcze tych docinków ? Czy ja się czepiam Ciebie ?

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Mariobiker   07-10-2013, 01:28
#37
Ex Driver napisał(a):mani_73 napisał/a:
To i Tomek miał z nami jechać?Nie widziałem jego wpisu Undecided ,a wogóle to się zarejestrował u nas :-?Pojedziemy bez niego w takim razie,nie wie co traci Confusedhock: Może SPD nie doszły Cry Takie tam o 3:33.A imprezę rozkręcimy i pokolorujemy:-D


Na długo Ci starczy jeszcze tych docinków ? Czy ja się czepiam Ciebie ?


Chłopie, hamuj pietą :mrgreen: bo widzę, że nie służy Ci nocne siedzenie przy kompie. Chcesz iść na żużel to idź. Nie znasz Marcina i jego poczucia humoru :-P to nie pisz takich rzeczy. Ten post dotyczy wyjazdu do Gardzienic a nie jakiegoś meczu żużlowego (przyblakłego ;-) )

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
mraugorzata   07-10-2013, 13:47
#38
Panowie, dosyć słownych przepychanek w tym temacie! Załóżcie sobie własny wątek! :-)

Pierwszy post zmieniony- tam więcej info ;-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Jurek S   07-10-2013, 14:19
#39
mraugorzata napisał(a):Panowie, dosyć słownych przepychanek w tym temacie! Załóżcie sobie własny wątek! :-)

Pierwszy post zmieniony- tam więcej info ;-)

Brawo Gośka!!! Chciałem powiedzieć: męska decyzja, ale chyba nie bardzo pasuje :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
JuraS   07-10-2013, 15:33
#40
[quote="mraugorzata"]


Edit.
Jak w temacie- wyjazd 12 października. Zbiórka o godz. 8.59 pod LKJ (nikt mi nie będzie dyktował, o której mamy wyjechać). [b][size=9]
[/size]Ale ostra dziewczyna ,strach się bać :-P .Dobrze ,że Mani i Mario się wybierają ,we trzech może sie obronimy :-P .

Pozdrawiam,
Jurek
Strony (16):    1 2 3 4 5 6 ... 16   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.