Strony (13):    1 2 3 4 5 ... 13   
Mariobiker   15-10-2013, 19:57
#21
mani_73 napisał(a):chyba też dołączę....że tak powiem.Zobaczyć efekt Maniego;-)
Aż strach pomyśleć co może się stać gdy Mani zobaczy "Efekt Maniego" :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Fazi5   15-10-2013, 20:44
#22
Wrzucam orientacyjną trasę KLIK
Między Kazimierzem a Wąwolnicą spróbujemy kilku podjazdów, ale w razie błota objedziemy je asfaltami. Wychodzi nawet poniżej 110 km.

Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
JuraS   15-10-2013, 20:46
#23
Dream Team się zbiera ;-) ,a ja się pytam dlaczego jeszcze Mario nie zamienił sie na dyżury :?: Undecided .

Pozdrawiam,
Jurek
mraugorzata   15-10-2013, 21:06
#24
Fazi5 napisał(a):spróbujemy kilku podjazdów
Podjazdy, powiadasz... :roll: Ostatnio coś tam trenowałam pchanie roweru pod górę.

Postaram się być.

Edit.
Około której można się spodziewać, że zawiniemy do Lublina? I czy ktoś w drodze powrotnej nie chce na skróty pojechać od razu w kierunku Czubów?

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Yanq   15-10-2013, 21:15
#25
I ja, i ja!!! Ostatecznie jeszcze jutro potwierdzę - chyba, że będzie konkurencyjna impreza w sobotę...

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
damian.s   15-10-2013, 21:31
#26
mraugorzata napisał(a):I czy ktoś w drodze powrotnej nie chce na skróty pojechać od razu w kierunku Czubów?

Gosia - bardzo możliwe, że ja będę trochę skracał trasę - w zależności od pory dnia o której będziemy się zbliżać do Lublina i wieczornych planów. Możliwe, że odłączę się w okolicy Moszenek lub Sieprawek w kierunku Lublina - wjazd od strony Wojciechowskiej.
No, ale najpierw muszę być ostatecznie pewny czy pojadę - a to okaże się pewnie dopiero koło piątku.

Edit: Okazuje się, że w weekend chyba będę w Lublinie, więc jeśli pogoda dopisze to wybieram się :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
piotr73   15-10-2013, 21:43
#27
Jeżeli mogę coś zasugerować , ja zawsze swoje wyjazdy tak ustawiałem że to droga powrotna była łatwiejsza i szybsza , atrakcję są wcześniej gdy więcej czasu i sił to można więcej kombinować , jednym słowem sugerował bym odwrócenie kierunku trasy drogę powrotną uczynić dojazdową.
Jurek S   15-10-2013, 23:41
#28
piotr73 napisał(a):Jeżeli mogę coś zasugerować , ja zawsze swoje wyjazdy tak ustawiałem że to droga powrotna była łatwiejsza i szybsza , atrakcję są wcześniej gdy więcej czasu i sił to można więcej kombinować , jednym słowem sugerował bym odwrócenie kierunku trasy drogę powrotną uczynić dojazdową.

I ja bym chętniej widział odwróconą trasę :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   16-10-2013, 08:11
#29
JuraS napisał(a):Dream Team się zbiera ;-) ,a ja się pytam dlaczego jeszcze Mario nie zamienił sie na dyżury :?: Undecided .
Tym razem to nie praca jest powodem mojej nieobecności :-( . W niedzielę jadę na urodziny do mojej mamy. Nie mogę się wymigać. Bardzo proszę szanowne kierownictwo Dream Team-u o wybaczenie ;-) postaram się to nadrobić w przyszłości :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
mraugorzata   16-10-2013, 09:19
#30
mariobiker napisał(a):W niedzielę jadę na urodziny do mojej mamy. Nie mogę się wymigać.
Coś Pan słabo kombinujesz.
W niedzielę moja babcia ma 93 urodziny, ale zawiązaliśmy w domu silne środowisko lobbujące, żeby przyjęcie z tej okazji zrobić jednak w sobotę i udało się :-P

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Strony (13):    1 2 3 4 5 ... 13   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.