Jurek S   22-09-2013, 12:36
#1
Mam ochotę na spokojnie co nieco wokół zalewu. Tzn wypróbować nową DDR (kto to wymyślił takie nazyw)od strony Dąbrowy, Prawiedniki, Nowiny, Krężnica, Zemborzyce. O 17.30 muszę być w domu, ale to dystans nieduży więc lajcik. Gdyby padało to raczej nie jadę.

Jeżeli do 14.15 nie będzie wpisów to pojadę jak uda mi się wyjść z domu :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
radek0582   22-09-2013, 12:45
#2
Hej,
będę na miejscu co ostatnio. Mam nadzieję, że nie będzie padać Wink.
Janusz M   22-09-2013, 12:53
#3
witam wprawdzie kolano kontuzjowane po ping pongu ale jade z Wami do zobaczenia
Jurek S   22-09-2013, 17:21
#4
Dzięki za wspólną przejażdżkę. Takie właśnie poobiednie co nieco w spokojnym tempie. Janusz, a o zaproszeniu będę pamiętał i nie omieszkam wykorzystać :-P
Trochę rozczarowałem się DDR, która kończy się nigdzie :-? . Jechaliśmy od Prawiednik i trzeba albo w las, szlaban szczelnie zamknięty, albo na drogę. Dla rodzin z dziećmi to trochę kiepsko. Ale nie żebym narzekał :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Janusz M   22-09-2013, 19:02
#5
bardzo sympatyczna przejażdżka, dzieki , dobra kuracja na kontuzjowane kolano, do zobaczenia na kolejnej "ustawce" oraz oczekuje u mnie Mętów 169 :-)
radek0582   22-09-2013, 19:14
#6
Dzięki za przejażdżkę.
Trochę chyba zaniżałem tempo, ale najważniejsze, że się dojechało Wink.
zaworek   22-09-2013, 19:50
#7
Jurek S napisał(a):Trochę rozczarowałem się DDR, która kończy się nigdzie :-? . Jechaliśmy od Prawiednik i trzeba albo w las, szlaban szczelnie zamknięty, albo na drogę. Dla rodzin z dziećmi to trochę kiepsko. Ale nie żebym narzekał :-D

no tam to jest lipa, jeszcze na początku września obok szlabanu był przejazd, ale jak jechałem ostatnio to ktoś obok szlabanu wykopał rów - nie głęboki ale przejazd niemożliwy, trzeba przeprowadzać rower. nie wiem czy zrobili to robotnicy czy ktoś się nudził. jutro chyba przejadę się tam wybadać sprawę, a jak rów dalej jest to we wtorek przejadę się tam ponownie z łopatą i ogarnę teren :-P

[Obrazek: stats.jpg] 
Ex Driver   22-09-2013, 21:44
#8
Nie było nas bo w tym czasie wyruszyliśmy na trasę Rajdu o Błękitną Koszulkę Serca. Kilka dni temu jechaliśmy tą ścieżką i wyjeżdżający z lasu goście powpadali w ten wykop który był przykryty gałęziami.

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.