Strony (2): 1 2   
Tom   19-10-2013, 23:14
#1
Jazda rowerem pod wpływem alkoholu tylko wykroczeniem

"Kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości nie będzie przestępstwem. Prezydent podpisał 17 października 2013 roku nowelizację Kodeksu karnego i innych ustaw zgodnie z którą nietrzeźwi rowerzyści będą karani jedynie za wykroczenie. Na czym polega zmiana, co grozić będzie odtąd za jazdę rowerem po spożyciu alkoholu i co z osobami już skazanymi?"

Źródło: miastadlarowerow.pl

Czytaj cały artykuł
KermitOZ   19-10-2013, 23:25
#2
No, jeszcze niech trochę podniosą próg i będzie można spokojnie wypić 2-3 izo w pubie i wrócić kulturalnie rowerem Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Bart   19-10-2013, 23:51
#3
Przyklaf z zycia wziety, jestesmy aktualnie z Manim pod wplywem, dlatego zorgabizowalusmt ustawje bez rowerow - idziemy calt cAs z byta. To nam sue w nas podova, ta stabowczosc, to .rozgranixzebie

Terenikiem to ciągnikiem.
patkos   20-10-2013, 00:17
#4
To mi się w Was podoba koledzy sympatyczni, miło było Was usłyszeć z wąwozu i do zobaczenia na powtórce za tydzień Big Grin, oczywiście bez rowerów Smile.
tkt   20-10-2013, 00:18
#5
Bart napisał(a):zorgabizowalusmt
trudne słowo.

Bart napisał(a):Przyklaf z zycia wziety, jestesmy aktualnie z Manim pod wplywem, dlatego zorgabizowalusmt ustawje bez rowerow - idziemy calt cAs z byta. To nam sue w nas podova, ta stabowczosc, to .rozgranixzebie
wszędzie trudne słowa.

A ja dalej kciuki trzymam :mrgreen:

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Tom   20-10-2013, 00:22
#6
Tak, wiedziałem, że temat baardzo zainteresuje niektórych :lol:

PS
Rano to skasuję

Poranna EDYTKA:
Ten post niczego nie wnosi, ale specjalnie dla Mojego serdecznego kolegi Bartusia...pozostawię GO :lol:
Bart   20-10-2013, 01:45
#7
Tomq, jeśli kochasz mnie i Maniego - oczywiście miłościa bratesrksą - NIE KASUJ, dla dobra rodziny RL.



Serdecznie pozdrawiam.

Terenikiem to ciągnikiem.
Jurek S   20-10-2013, 08:11
#8
Ja tylko przypomnę, że noc nie daje gwarancji, że rano nie jest się pod wpływem :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
KermitOZ   20-10-2013, 08:33
#9
A ja tylko przypomnę, że lepiej jeździć rowerem po spożyciu niż pisać na forum pod wpływem Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Aleksander W   20-10-2013, 14:19
#10
Przy kolejnym założeniu, że jest się poza Polską Big Grin

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.