Strony (6):    1 2 3 4 5 6
Mariobiker   17-01-2014, 18:31
#51
Jurek S napisał(a):chociaż wyjątkowo tym razem nie bardzo mi się chce uszlajać :-P
Nie poznaje Cię Jurku ;-) a tak poważnie to jazda przy takiej pogodzie do najprzyjemniejszych nie należy.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   17-01-2014, 18:56
#52
Jurek S napisał(a):No dobrze, nie ma co się napinać (nie mylić z wypinaniem ;-) ). U mnie coś zaczyna ciapać i ma tak z przerwami prawie do rana, wyjątkowo tym razem nie bardzo mi się chce uszlajać :-P
NIEWIARYGODNE :!: KONIEC ŚWIATA :-P

Pozdrawiam,
Jurek
Jurek S   17-01-2014, 19:30
#53
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):chociaż wyjątkowo tym razem nie bardzo mi się chce uszlajać :-P
Nie poznaje Cię Jurku ;-) (...).
JuraS napisał(a):
Jurek S napisał(a):No dobrze, nie ma co się napinać (nie mylić z wypinaniem ;-) ). U mnie coś zaczyna ciapać i ma tak z przerwami prawie do rana, wyjątkowo tym razem nie bardzo mi się chce uszlajać :-P
NIEWIARYGODNE :!: KONIEC ŚWIATA :-P

Tak, tak, poużywajcie sobie, macie okazję ;-) :mrgreen: :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   17-01-2014, 19:36
#54
Jurek S napisał(a):Tak, tak, poużywajcie sobie, macie okazję ;-) :mrgreen: :-P
Pewnie pierwszą i ostatnią ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Velo   17-01-2014, 19:53
#55
JuraS napisał(a):NIEWIARYGODNE KONIEC ŚWIATA
To nie koniec świata, to...i powiedzmy to sobie wprost - KONIEC SEZONU ;-)
Arkoni   17-01-2014, 20:11
#56
E tam może nie będzie tak źle Rok temu z Marioxem w marcu pół godziny walczyliśmy żeby pikonąć 500 metrów a rowerki same stały w śniegu bez podpórki :mrgreen: a babinki pod monopolowym się z nas śmiały " patrzajta cyklisty jadom " Może nie kończmy sezonu tylko naczynajmy nowy ? :lol:

[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
KermitOZ   17-01-2014, 20:25
#57
Nie wiem Panowie co Wy tam cudujecie, jutro ma nic nie padać, nawet jak przez noc napada deszczu to i tak da się jechać Smile No ale wiadomo: jak jest zima to błotniki trzeba mieć i to porządne Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Mariobiker   17-01-2014, 22:19
#58
KermitOZ napisał(a):No ale wiadomo: jak jest zima to błotniki trzeba mieć i to porządne Big Grin
Dobre (długie) błotniki rzecz bardzo przydatna. Niestety jest jeszcze jeden problem na który jak dotąd nie znaleziono patentu a mianowicie woda i błoto z pod kół mijających nas samochodów :-(

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
KermitOZ   17-01-2014, 22:49
#59
mariobiker napisał(a):nie znaleziono patentu a mianowicie woda i błoto z pod kół mijających nas samochodów :-(
No fakt, ale to trzeba jeździć po w miarę równych i mało uczęszczanych drogach, wtedy nie ma dużo kałuż, a jak już są to małe prawdopodobieństwo ochlapania Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Strony (6):    1 2 3 4 5 6
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.