Strony (2): 1 2   
Jurek S   08-11-2013, 12:33
#1
Godzina taka nietypowa bo uzależniona od mojego harmonogramu dnia. Dokładne miejsce ustawki to parkin przy kościele w Konopnicy. Chcę zrobić takie kółeczko http://www.gpsies.com/map.do?fileId=cgtwcssjwpjawfkg .
Kiedyś podobne robiłem z Paulem i Moniką M. Mam na to dwie godziny. Więc trochę szybciej, ale bez szaleństw. :-D . Niestety w przypadku kapcia lub innej dłużej awarii nie będę mógł czekać. Chyba że ta ja będę tym szczęśliwcem :-P
Jutro rano jeszcze potwierdzę gdyby miała zmienić się pogoda lub zaistniały inne okoliczności.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Monika M   08-11-2013, 13:04
#2
a to ja sobie chętnie przypomnę tamten trening ;-) o ile nie będzie padać (a wg prognoz deszcz możliwy od 13:00 więc może zdążymy wrócić przed deszczem), tylko mam nadzieję, że ktoś jeszcze się wybierze, kto zna lepiej niż ja tamte rejony, bo w razie gdybym to ja była tym "szczęśliwcem" od złapania gumy :roll: to żeby ktoś miał czas ze mną chwilę poczekać i nawigować powrót :mrgreen:

i jeszcze pytanko: Jurku wtedy było wyłącznie asfaltowo i b. mi to odpowiadało, czy teraz też tak będzie? Smile

MM
Jurek S   08-11-2013, 13:46
#3
Monika M napisał(a):(...)

i jeszcze pytanko: Jurku wtedy było wyłącznie asfaltowo i b. mi to odpowiadało, czy teraz też tak będzie? Smile

Tak, to będzie wyłącznie asfaltowo. Ja oczywiście jadę na swoim crossie i to z szerszymi oponkami (29x1,75) tak więc szaleć nie będziemy :-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
radzik   08-11-2013, 17:04
#4
Monika M napisał(a):to żeby ktoś miał czas ze mną chwilę poczekać

ja! ja! wybierz mnie! :oops: :oops:
Jurek S   08-11-2013, 17:05
#5
radzik napisał(a):jak będzie Monika to i ja :oops: :oops:

No to co ja tam będę robił? ;-) Pojedziesz radzik przodem, ja będę pilnował tyłów :->

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Monika M   08-11-2013, 19:16
#6
A może by tak znaleźli się chętni, żeby już nieco wcześniej pokręcić się po okolicy? np. tak od 9.30 start z Łukoila na Czubach? przedpołudnie ma być bezdeszczowe, może nawet i słoneczne - żal nie wykorzystać. A później można byłoby dołączyć do Jurka o 11.15.
Gdyby znaleźli się chętni, to proszę się wpisywać dzisiaj do północy - jak nie będzie wpisów to nie nastawiam wcześniej budzika i nie pojawię się na Łukoilu.
(wybacz Jurku, że wpisuję w Twoim wątku, ale w sumie to by było tylko wydłużenie Twojej wycieczki, a takie pogodne soboty w listopadzie mogą się nie powtórzyć)

MM
radzik   08-11-2013, 19:17
#7
idealnie, będę przypadkiem :oops: wcześniej :oops:
piotr73   08-11-2013, 19:29
#8
Jurek S napisał(a):Tak, to będzie wyłącznie asfaltowo. Ja oczywiście jadę na swoim crossie i to z szerszymi oponkami (29x1,75) tak więc szaleć nie będziemy :-)

Jak to Smart Samy o których rozmawialiśmy to będą śmigać po asfalcie , tylko lekki szum i tyle Jurka widzieliście ;-)
paul67   08-11-2013, 19:49
#9
To i ja piszę się na powtórkę z rozrywki Smile Tylko oponki mam już zimowe i formę również Wink Ale jak nóżki od 9:30 rozkręcimy, to może za Jurkiem nadążymy Smile

Pozdrawiam
Jurek S   08-11-2013, 20:26
#10
paul67 napisał(a):To i ja piszę się na powtórkę z rozrywki Smile Tylko oponki mam już zimowe i formę również Wink Ale jak nóżki od 9:30 rozkręcimy, to może za Jurkiem nadążymy Smile

To nie wiem czy się bać, czy się jednak cieszyć, że trochę powietrza spuścicie ;-) przez te prawie dwie godzinki. No i mam nadzieję, że Was gdzieś hen, hen nie poniesie :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.