Strony (2):    1 2
piotr73   15-12-2013, 16:47
#11
Bart jest wielki , mimo zimna i deszczu za oknem udało mu się zrobić bardzo ciepło i suchą ustawkę , tak że dzięki , fajnie było 8-)
KermitOZ   15-12-2013, 17:10
#12
Dziękuję wszystkim za spoko ustawkę, zwłaszcza Radkowi (rpolud), który jeździł ze mną. Nie mogliśmy znaleźć tego LKJ, więc wystartowaliśmy z Konopnicy i na koniec ustawki zahaczyliśmy też o lotnisko, zgodnie z zaleceniami kierownika: http://www.strava.com/activities/100316930 Smile

Rzeczywiście było ciepło i sucho, błotniki robią robotę. W dodatku w lasku między Trojaczkowicami a Krężnicą spotkaliśmy ekipę z Welocypeda, która poczęstowała nas grzanym piwem (mieli własną butlę z gazem). To prawdziwa młodzież, która żadnej pogody się nie boi Tongue Później zatrzymaliśmy się jeszcze w Pszczelej Woli na szybką herbatkę i własnoręcznie robione ciastko u Magdy, koleżanki Radka i pognaliśmy dalej.

Także ustawka była bardzo fajna, jeszcze raz podziękowania dla kierownika :mrgreen:

EDYCJA: Samolotów nie pooglądaliśmy, mgła jak w Smoleńsku.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
krzysiaczek   15-12-2013, 19:13
#13
No co Wy? Jaka wirtualna ustawka?
Podjechaliśmy z Karoliną pod LKJ z przekonaniem, żę raczej nikogo nie będzie a tymczasem przyjechało jeszcze dwóch kolegów, których nigdy wcześniej na ustawkach nie widziałem - jeden to Piotrek a drugi ..chyba Sebek - jak coś pomyliłem to przepraszam. Zrobiliśmy małe kółko przez Zemborzyce i Krężnicę.

Dzięki za jazdę, a Bartowi za "organizację"!
Bart   15-12-2013, 19:52
#14
O prosze, wiekszosc kolegow myslala ze to jajeczka, a to przeciez nie wielkanoc,.bardzo ladnie.
Ciesze sie ze ustawka udana, wiedzialem, wierzylem, ze na forum sa jeszcze prawdziwi rowerzysci, jest dla kogo robic ustawki w przyszlosci, nawet gdy czlowiek sam nie bedzie mogl fizycznie uczestniczyc.
Dzieki krzysiaczek za info, musi byc z Ciebie fajny chlopak.

Terenikiem to ciągnikiem.
garguska   15-12-2013, 19:53
#15
KermitOZ napisał(a):Później zatrzymaliśmy się jeszcze w Pszczelej Woli na szybką herbatkę i własnoręcznie robione ciastko u Magdy, koleżanki Radka i pognaliśmy dalej.

Mam nadzieję, że pierniki smakowały. Zapraszam częściej, tylko może nie tak "w progu" ;-)
KermitOZ   15-12-2013, 22:19
#16
Cytat:Mam nadzieję, że pierniki smakowały.
I pierniki i herbata, dzięki Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Jurek S   15-12-2013, 22:35
#17
garguska napisał(a):(...)

Mam nadzieję, że pierniki smakowały. Zapraszam częściej, tylko może nie tak "w progu" ;-)

Z taką gromadką też? Bo jak ostatnio spotkaliśmy się w Bychawie to nic o pierniczkach nie wspominałaś :-P

[Obrazek: IMG_3841.JPG]

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
garguska   16-12-2013, 17:20
#18
Jurek S napisał(a):Z taką gromadką też? Bo jak ostatnio spotkaliśmy się w Bychawie to nic o pierniczkach nie wspominałaś :-P


Niestety pierniczki u mnie dostępne są tylko w sezonie Bożonarodzeniowym ;-)
Jurek S   16-12-2013, 17:43
#19
garguska napisał(a):
Jurek S napisał(a):Z taką gromadką też? Bo jak ostatnio spotkaliśmy się w Bychawie to nic o pierniczkach nie wspominałaś :-P


Niestety pierniczki u mnie dostępne są tylko w sezonie Bożonarodzeniowym ;-)

Zapamiętam :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.