Strony (5): 1 2 3 4 5   
Jurek S   26-12-2013, 10:52
#1
Mam wielką potrzebę pojechania. :-D Jak będą dłuższe i cieplejsze dni to po prostu wsiądę na rower i pojadę :-P . Ale na teraz pojadę w kierunku ostatnio tak długo odwoływanej Kamiennej Góry. A właściwie to i na nią wjadę. :-) Dla przypomnienia dystans nie jest duży bo nieco ponad 60km i oczywiście w tempie zdecydowanie rekreacyjnym. Zapowiada się całkiem dobra pogoda, na sobotę nawet może być bezchmurnie. Będzie trochę terenu, który jak widać ma szansę podeschnąć.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
piotr73   26-12-2013, 12:07
#2
Jak będzie taka pogoda jak dzisiaj to myślę że na chęciach z mojej strony się nie zakończy :-D
jozi   26-12-2013, 21:11
#3
Oj fajnie, wreszcie śmignę :-) przepadło mi wiele ustawek w tym także ta Barta Undecided wiec oby do soboty :-)
Zdzisław   27-12-2013, 08:46
#4
Ja wczoraj śmigałem po terenie :-) ,miejscami to oj ciężko było Confusedhock: ,tym bardziej,że mój trekking nie nadaje się do terenu tylko na szosę :-( .
Dziś czeka mnie czyszczeni i smarowanie :-( ,bo rower nie przypomina rowera, tylko bryłę wyschniętego iłowego błota :-) .
Mariobiker   27-12-2013, 12:38
#5
Pogoda na jutro zapowiada się rewelacyjnie. Już zazdroszczę Wam wyjazdu.
Zdzisław napisał(a):Dziś czeka mnie czyszczeni i smarowanie ,bo rower nie przypomina rowera, tylko bryłę wyschniętego iłowego błota .
Za nieodpowiednie zachowanie :-P kara musi być dotkliwa ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   27-12-2013, 14:35
#6
mariobiker napisał(a):Pogoda na jutro zapowiada się rewelacyjnie. Już zazdroszczę Wam wyjazdu.
(...)

Czy ja już pisałem Ci Mariuszu, że wezmę Twój grafik służb i zacznę robić wg niego ustawki? :-P Bo niedługo zapomnę jak wyglądasz. :lol:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   27-12-2013, 16:10
#7
Jurek S napisał(a):Bo niedługo zapomnę jak wyglądasz.
Tak źle nie będzie :mrgreen: Jak zniknie błotko pojawi się więcej ustawek i wszystko nadrobimy ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Zdzisław   27-12-2013, 16:58
#8
Mariobiker,nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :-D. Na przyszłość będę wiedział,że kto drogi prostuje ten w domu nie nocuje.
Ale rowerek już wyczyszczony i czeka na następny wypad.
Pozdrawiam.
Meritok   27-12-2013, 20:04
#9
Się wybierałem Cry, to mi Pani doktor antybiotykiem wybiła z głowy jazdę na rowerze.
Miłego kręcenia.
Mariobiker   27-12-2013, 20:31
#10
Zdzisław napisał(a):Na przyszłość będę wiedział,że kto drogi prostuje ten w domu nie nocuje.
Wystarczy tylko nie tracić z oczy asfaltu ;-)

Meritok napisał(a):Się wybierałem , to mi Pani doktor antybiotykiem wybiła z głowy jazdę na rowerze.
Paweł zmień lekarza ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (5): 1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.