sp3ed   30-12-2013, 23:29
#1
Witam, w styczniu wyjeżdzam za granice na dłuższy czas i nie bede użytkował swojego roweru dlatego zalezy mi na szybkiej sprzedaży. Rower jest w bardzo dobrym stanie na fajnym osprzęcie oddam za śmieszne pięniądze. Ta cena już nie podlega żadnym negocjacjom.

Rower XT - ogłoszenie
KermitOZ   30-12-2013, 23:33
#2
Niezła opcja, ja tylko nieśmiało napiszę, że to nie jest "rower na XT", a rower z przerzutkami XT, a to zaledwie dwa komponenty XT w całym osprzęcie Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Mariobiker   31-12-2013, 01:21
#3
KermitOZ napisał(a):że to nie jest "rower na XT", a rower z przerzutkami XT
W dodatku już troszkę wiekowymi (przerzutka tylna: Shimano Deore Rd-m 750 seria XT) to chyba rocznik 2004/2005 ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
KermitOZ   31-12-2013, 01:49
#4
Akurat te stare są lepsze od nowych, bo trwalsze Wink
Full opcja bez skóry i klimy Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Bart   31-12-2013, 03:12
#5
Wszystko co starsze, jest lepsze...,
będąc młodym kawalerem, duży fiat odmówił mi posłuszeństwa...,
zadzwoniłem po wujka Arrow przyjechał Arrow rozebrał gażnik Arrow przeczyścił Arrow i tylko jeden wielki świst był...., a teraz te nowe auta.., no ale chyba zjechałem z tematu.

Wracając...
gdybym sam nie jeżdził na XT-q, kupiłbym, a nastepnie - jeżdziłbym.
Kiedyś jeżdziłem na Alivio, ale wjechałem w pole pełne mleczy.... https://www.dropbox.com/s/xe9je1gx04sx9q0/P1050923.JPG

Terenikiem to ciągnikiem.
Jurek S   31-12-2013, 09:41
#6
Tak czy inaczej rowerek fajny tylko oponki bym sobie zmienił jak na moje jazdy :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
sp3ed   31-12-2013, 11:01
#7
to Panowie kupujcie Smile a na wiosne sprzedacie z zyskiem Smile ja niestety nie mam takiej mozliwosci
jozi   31-12-2013, 13:51
#8
Takiego sprzętu się nie sprzedaje ;-) Od 3 lat jestem szczęśliwym posiadaczem Nakamury i zostawię ją dla potomności. Koleś płakał jak mi sprzedawał. Rowery szybkie i niezawodne. jak do tej pory z awarii miałem to samo co Bart tyle że mlecze wkręciły się w przednią przerzutkę :mrgreen:
sp3ed   31-12-2013, 16:26
#9
ja jestem bardzo zadowolony z tego roweru ale wyjeżdzam na dosyć dłuższy czas za granice i i nie chcialbym zostawiać roweru w piwnicy, a tym bardziej że nikt go nie bedzie użytkował przez najbliższe kilka lat wiec wole sprzedać żeby ktoś inny dobrze sporzytkował ten rower Big Grin
Doomy   31-12-2013, 19:06
#10
Tak się składa, że będę kupował górala niedługo i przeglądam w tej chwili wszystkie oferty, także rowerów używanych, więc może moje ustalenia komuś, do czegoś się przydadzą. Dane pochodzą ze źródeł internetowych więc proszę traktować je z przymrużeniem oka.

Rower Nakamura Comp XT produkowano w latach 1999 - 2003, w 2007 roku był oferowany w promocji, w sieci sklepów Intersport w cenie 1399 zł z dwoma przerzutkami XT, reszta osprzętu nieistotna, zresztą stąd w nazwie roweru wzięło się oznaczenie XT.

Na podstawie przeczytanych ostatnio ogłoszeń odnośnie sprzedaży rowerów dla zabawy skomponowałem takie oto kopyto ogłoszenia. Wszelkie podobieństwo osób, faktów i zdań w przedmiotowym tekście jest czysto przypadkowe. Jednocześnie tekst postu nie ma na celu poniżenia ani ośmieszenia kogokolwiek. Jeśli jednak ktoś poczułby się nim urażony z góry przepraszam.

"Oddam rower za pół darmo. W ostatnim czasie rower został rozłożony na części, wszystko zostało wyczyszczone, nasmarowane, a niektóre elementy nawet wymienione. Wszystko sztywno skręcone, brak luzów. W rowerze nie ma nic co jest zbędne, zdjąłem też przednią przerzutkę i hamulec bo ich nie używałem i miałem zmieniać korbę na jeden blat. Jak ktoś chce to dorzucę manetkę i klamkę. Rower jest dość lekki, waży ok. 12kg. Nowy rower przy takiej wadze to wydatek ok. 4 tys zł. Poprzedni właściciel sprzedawał mi go ze łzami w oczach. Pomimo wieku rower sprawuje się naprawdę znakomicie. Stary osprzęt Shimano, gdy się o niego zadba działa lepiej niż niejedna nowa część rowerowa. "

Sorry za OT
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.