Strony (6):    1 2 3 4 5 6
Jurek S   08-01-2014, 15:18
#51
mariobiker napisał(a):(...)
Jurku nie bądź taki skromny ;-) sam jesteś legendą RL :mrgreen:
Dziękuję za dobre słowo, ale jeszcze mam zamiar trochę pojeździć. :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   08-01-2014, 15:32
#52
Jurek S napisał(a):Dziękuję za dobre słowo, ale jeszcze mam zamiar trochę pojeździć.
Oczywiście i to jeszcze długo i coraz szybciej ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Doomy   08-01-2014, 18:47
#53
No to już jestem. Dzięki za miłe słowa odnośnie filmu. Krótko i po żołniersku teren tak, błotu mówimy zdecydowane nie.

Mam taki zamiar, żeby na wiosnę/lato kupić górala. Chciałbym zorganizować kilka wyjazdów w okolice Kazimierz/Nałęczów/Puławy w poszukiwaniu plenerów pod film – roboczy tytuł „jazda w wąwozach lessowych na Lubelszczyźnie”. Film będzie kręcony na 2 kamery. Mam nadzieję, że znajdą się jacyś statyści hehe. No, a jak nie, to sami też damy radę nie takie rzeczy się kładło. Oczywiście film będzie konkret nie jakaś 4 godzinna wycinanka. To moje plany, a co z tego wyjdzie to zobaczymy.

Przepraszam za spam ale zlinkuę jeszcze raz filmik z wyjazdu, żeby ludziska nie musieli szukać na poprzedniej stronie sznurka :-) .

Pod tym linkiem kryje się kultura (jazdy) i sztuka (przekazu) wejście surowo wskazane.
Jurek S   08-01-2014, 20:11
#54
Doomy napisał(a):(...)
Mam taki zamiar, żeby na wiosnę/lato kupić górala. Chciałbym zorganizować kilka wyjazdów w okolice Kazimierz/Nałęczów/Puławy w poszukiwaniu plenerów pod film – roboczy tytuł „jazda w wąwozach lessowych na Lubelszczyźnie”. Film będzie kręcony na 2 kamery. Mam nadzieję, że znajdą się jacyś statyści hehe. No, a jak nie, to sami też damy radę nie takie rzeczy się kładło. Oczywiście film będzie konkret nie jakaś 4 godzinna wycinanka. To moje plany, a co z tego wyjdzie to zobaczymy.

(...)

Już się cieszę :mrgreen: A mam tam parę wąwozów nie na szlaku ;-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
JuraS   09-01-2014, 11:03
#55
mariobiker napisał(a):Jurku nie bądź taki skromny ;-) sam jesteś legendą RL :mrgreen:
Nie ma innej możliwości Mario,Dyrektor Ci tego nie zapomni ;-) .Na bank jesteś już kierownikiem Dream Teamu na pielgrzymce. :-P

Pozdrawiam,
Jurek
JuraS   09-01-2014, 11:05
#56
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Dziękuję za dobre słowo, ale jeszcze mam zamiar trochę pojeździć.
Oczywiście i to jeszcze długo i coraz szybciej ;-)
I to dożywotnio :-P .

Pozdrawiam,
Jurek
Mariobiker   09-01-2014, 12:16
#57
JuraS napisał(a):Na bank jesteś już kierownikiem Dream Teamu na pielgrzymce. :-P
Hehe dobre :mrgreen: najpierw to muszę pojechać ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   09-01-2014, 12:55
#58
mariobiker napisał(a):najpierw to muszę pojechać
Pojedziemy,pojedziemy i wracamy rowerami ;-) .

Pozdrawiam,
Jurek
Strony (6):    1 2 3 4 5 6
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.