KermitOZ   30-12-2013, 22:53
#1
Kolejne slajdowisko już w piątek, wracamy w rowerowe klimaty, ale zostajemy na wschodzie, tym razem całkiem bliskim Wink Wystąpi Aleksander Wiącek (forumowy Aleksander W.), który zaprezentuje wycieczkę sakwiarską z 2013 r., podczas której przejechał rowerem 1065km w 10 dni (całość trwała 12 dni - po jednym dniu na zwiedzanie Lwowa i powrót pociągiem). Zapraszam Smile

Piątek, 3 stycznia 2014, godz. 18
Pub Księżycowa (ul. Księżycowa 2)
Wstęp Wolny!

[Obrazek: Slajdowis_eppqres.jpg]

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
KermitOZ   31-12-2013, 17:55
#2
Jakieś fatum nad pierwszym slajdowiskiem w 2014 wisi, chyba niewystarczająco dobrze zakomunikowałem w Księżycowej, że zaraz po Nowym Roku robimy slajdowisko i wyszło tak, że sobota odpada. Przepraszam wszystkich za niedociągnięcie, winę biorę na siebie i zapraszam na dzień wcześniej, czyli na piątek, 3 stycznia na godz. 18. Całe szczęście, że Olkowi pasuje, mam nadzieję, że nie pokrzyżuje Wam to za bardzo planów i jednak uda się nam wszystkim spotkać na najbliższych slajdach Smile

Zatem jeszcze raz: najbliższe slajdowisko w Piątek, 3 stycznia 2014, godz. 18

Jak uda mi się to plakat poprawię jeszcze dzisiaj, żeby nie było zmyłki, ale bardziej prawdopodobne, że zrobię to jutro Smile Udanej zabawy w dzisiejszy wieczór i do siego Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
KermitOZ   02-01-2014, 21:36
#3
Czy ktoś z Was posiada i mógłby przynieść na slajdowisko kabel do mikrofonu na trzy bolce i mikrofon? Niestety sprzęt Księżycowej wyparował i "radź pan sobie sam"...

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Michał Lubelski   03-01-2014, 10:40
#4
KermitOZ napisał(a):Czy ktoś z Was posiada i mógłby przynieść na slajdowisko kabel do mikrofonu na trzy bolce i mikrofon? Niestety sprzęt Księżycowej wyparował i "radź pan sobie sam"...

Ja mogę przynieść takie drobiazgi i mogę być chwilę przed 18.
Aleksander W   03-01-2014, 15:46
#5
Uwaga!
Na slajdowisku będzie już dostępny Przewodnik Miejskiego Rowerzysty z Mapą Rowerową Lublina!


http://www.lublinrowerem.pl/2014/01/prz ... -mapa.html


[Obrazek: 2z2h.jpg]

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
KermitOZ   04-01-2014, 00:50
#6
Dzięki Olkowi za prezentacje oraz wszystkim za przybycie Smile Michał, dzięki za majkrofon Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.