Strony (5):    1 2 3 4 5   
Aga84   07-02-2014, 12:23
#31
niestety napisze ostro chory ten kraj jak zabrania się jazdy rowerem po parku a i pkt. 14 to też dla mnie dziwne byłam w Limburgu w parku pełen był rowerzystów ludzi z psami ale i były śmietniki na odchody usytuowane co 5 m. w Lublinie powinni dać szanse właścicielom czworonogów na właśnie sprzątanie po nich i egzekwowanie tego mają przezież monitoring. Pismo właśnie zostało wysłane :-D
paweł1000   07-02-2014, 20:41
#32
W Limburgu nie byłem, ale za to byłem m/i w Paryżu, tam mieszkańcy za nic w świecie nie chcą się poddać nakazom sprzątania po pieskach, już tam takich nakazów zresztą nie ma, kupki leżą sobie wszędzie nie ważne czy chodnik, czy park, czy ogród, mało tego nikt krzywo nie patrzy na właścicieli psów załatwiających swoje potrzeby fizjologiczne, nikt nikogo za to nie karze, miasto jest zobligowane do utrzymywania (nawet się z tego wywiązuje) czystości i wszystkim jest dobrze tak jak jest. Polska to państwo policyjne (jak USA, natomiast prawdziwa Europa daje dużo więcej swobody obywatelom) w Polsce obywatel jest karany prawie za wszystko, przejść na czerwonym świetle to prawie przestępstwo, w Paryżu byłem zszokowany że nikt z pieszych nie zważa na światła, każdy przechodzi kiedy chce, oczywiście jak nic nie jedzie, w końcu przekonałem się że to nawet wygodne. Co kraj to obyczaj
piotrkovski   08-02-2014, 13:12
#33
http://www.youtube.com/watch?v=NR-ofePXj9E
skoro dajemy na to przyzwolenie to co się dziwicie że gówienka wszędzie leżą. ;-)
paweł1000   08-02-2014, 14:03
#34
Nikt nie daje przyzwolenia aby gówienka wszędzie leżały, niech miasto sprząta, dostają od ludzi na to kasę, koszów na odchody nie postawią bo im się nie chce tego potem opróżniać, najlepiej karać i napuszczać na siebie mieszkańców, tak najłatwiej. A ten chojrak z filmu to powinien dostać w zęby, albo kobita powinna go była pozwać, ona co prawda dostała by mandat ale ten dziad prawdopodobnie poszedł by siedzieć za naruszenie nietykalności cielesnej.
mamut77   08-02-2014, 15:48
#35
paweł1000 napisał(a):(...)w Polsce obywatel jest karany prawie za wszystko (...)

Śmiem twierdzić, że ma to związek z naszą mentalnością. My sami (jako większy ogół, nie my sensie tutaj :-P ) tego czekujemy, że władza weźmie krótko na smycz tych niedobrych psiarzy, rowerzystów, pieszych, deskorolkowców, rolkowców i diabli kogo wiedzą jeszcze, nie rozumiejąc, że poniekąd przekłada się to na ograniczenia także dla ogółu.
KermitOZ   08-02-2014, 18:26
#36
mamut77 napisał(a):My sami (jako większy ogół, nie my sensie tutaj :-P ) tego czekujemy, że władza weźmie krótko na smycz tych niedobrych psiarzy, rowerzystów, pieszych, deskorolkowców, rolkowców i diabli kogo wiedzą jeszcze, nie rozumiejąc, że poniekąd przekłada się to na ograniczenia także dla ogółu.
Raczej jest tak, że Ci psiarze itd wiedzą, że jeśli nie ma nad nimi bata to można olać, bo i tak nikt im nic nie zrobi. Zero refleksji, zero empatii, "nikt nie widzi, nic mi nie zrobią, więc mnie to wali". Zatem pozostaje oczekiwać, że rzeczywiście władza weźmie się za takich cwaniaków, ale ta jednak woli iść na łatwiznę i kosić wszystkich równo z trawą, bo tak dla nich łatwiej, zakazać wszystkiego wbrew zdrowemu rozsądkowi i mieć święty spokój.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Aleksander W   05-03-2014, 00:15
#37
Media donoszą że rowery zostaną, przy czym jedynie na asfaltowych alejkach.

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Mariobiker   05-03-2014, 08:34
#38
Aleksander W napisał(a):Media donoszą że rowery zostaną, przy czym jedynie na asfaltowych alejkach.
Lepsze to niż całkowity zakaz wjazdu do Saskiego.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
pawlaczyskis   05-03-2014, 10:20
#39
Dla mnie nie ma to zupełnie znaczenia, a sądzę, że dla matek z dziećmi ogromne. Gdyby zakazali też bym łyknął Wink

Nie rodzisz się najlepszym. Najlepszym się stajesz!
Judaas   06-03-2014, 09:19
#40
Aleksander W napisał(a):Media donoszą że rowery zostaną, przy czym jedynie na asfaltowych alejkach
I prawidłowo. Będę miał gdzie córą jeździć. :mrgreen:
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.