Strony (3):    1 2 3   
pawlaczyskis   21-02-2014, 18:43
#11
SPD to piękna sprawa. Uskuteczniam od jakichś 1500km i z tego co czytam chyba jestem nielicznym wyjątkiem - ani razu nie zaliczyłem gleby Wink

Nie rodzisz się najlepszym. Najlepszym się stajesz!
Doomy   21-02-2014, 18:46
#12
KermitOZ napisał(a):
Doomy napisał(a):Nie bardzo rozumiem, dlaczego nie mogę się wypiąć w sytuacji awaryjnej obiema nogami ?
W awaryjnej to wszystko można, ale grunt to nauczyć się przechylać na stronę wypięcia, a później wypinać i będzie wszystko git Smile Fajnie, że jesteś zadowolony z zakupu, to jedna z lepszych rowerowych inwestycji jakie można poczynić Smile

A to wszystko w porządku :-) . Marcinie 2 x udało mi się wypiąć, już lecąc. Da się, nie lubię tylko tego uczucia w brzuchu w tych sytuacjach :mrgreen: , więc pomyślałem sobie, że potrenuję szybkie wypinanie obunóż. Czuję się dzięki temu pewniej i mniej zestresowany, i wypinam się na tę nogę na którą chcę. Być może są tacy co urodzili się już z pedałami spd, niestety ja do nich nie należę. Dzięki Grześ za wyjaśnienia.
Iron79   21-02-2014, 18:52
#13
Doomy napisał(a):A to wszystko w porządku :-) . Marcinie 2 x udało mi się wypiąć, już lecąc.

nie mogę się doczekać jak Cię spotkam na ustawce , tym razem rowerowej :-)
Doomy   21-02-2014, 19:09
#14
Kurczaki zaczynam się bać :-D , szczególnie jak się przesiądziesz na 29-era. Wiesz, że ja nie mam roweru do ścigania tylko takie Ni pies, ni wydra coś na kształt świdra. I tu zgadzam się z Prezesem, jak coś jest do wszystkiego to jest też do niczego :mrgreen: .
piotr73   21-02-2014, 19:20
#15
Eeee masz idealny rower do większości rekreacyjnych ustawek RL , ale jak chcesz na szosie dorównać kolarzówkom to kondycyjnie musisz być trochę lepszy od kolesi na cieniarkach i będzie git , to też może być sposób nieprawdaż ? :-D , a jaka satysfakcja ! :mrgreen:
mraugorzata   21-02-2014, 19:24
#16
piotr73 napisał(a):masz idealny rower do większości rekreacyjnych ustawek RL
Na pozostałe ustawki przydałoby się coś na gąsienicach, żeby się w błocie nie zakopać :lol: I coś, co podjedzie pod piaszczystą, niemal pionową skarpę :mrgreen:

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Doomy   21-02-2014, 19:25
#17
piotr73 napisał(a):jak chcesz na szosie dorównać kolarzówkom to kondycyjnie musisz być trochę lepszy od kolesi na cieniarkach i będzie git , to też może być sposób nieprawdaż ? :-D , a jaka satysfakcja ! :mrgreen:

Będzie pewnie ciężko, bo jak ktoś ma kolażówkę, to przecież nie dla jaj :mrgreen: . Ale cóż nie takie rzeczy się kładło, obiecuję, że będę się starał!
KermitOZ   21-02-2014, 19:29
#18
mraugorzata napisał(a):Na pozostałe ustawki przydałoby się coś na gąsienicach, żeby się w błocie nie zakopać :lol: I coś, co podjedzie pod piaszczystą, niemal pionową skarpę :mrgreen:
Mraukot dobrze prawi Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Jurek S   21-02-2014, 20:20
#19
Doomy napisał(a):(...) Buciki kupiłem na ale drogo za 393 zł z przesyłką. Są to typowe buty do MTB/Trekkingu. (...)
Jaki rozmiar kupiłeś? Może jakbyś się pojawił na ustawce to bym przymierzył jak leżą na nodze. :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Doomy   21-02-2014, 20:40
#20
44 - 28.6 cm, miałem wziąć 43.5 - 28.5 cm ale nie było. Nie wiem czy będę, raczej nie :-( w niedzielę bo już się umówiłem w Bystrzycy na 12:00. Ciężko byłoby mi zgrać te dwie sprawy.
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.