Strony (2): 1 2   
Magdalenka   26-02-2014, 14:40
#1
Nazywam się Magda i witam serdecznie grono szanownych forumowiczów. :-D
Dołączyłam do RL w konkretnie określonym celu – aby uzyskać podpowiedzi odnośnie ciekawych tras rowerowych, głównie asfaltów, chociaż nie pogardzę też mixami. Mieszkam na osiedlu Ruta (dzielnica Czuby, tuż przy wąwozie Rury) i z tego względu interesują mnie głównie trasy na południe i na wschód od Lublina. Ponieważ cierpię na powszechną obecnie przypadłość, czyli chroniczny brak czasu, to preferuję wyjazdy krótkie (zazwyczaj z całym treningiem muszę się wyrobić w 2 godziny). Mam jednak nadzieję, że uda mi się niekiedy ogarnąć temat dłuższej wyprawy.
Pozdrawiam i do zobaczenia w terenie!
Mariobiker   26-02-2014, 15:13
#2
Witaj Magdo na forum :-D
Magdalenka napisał(a):Dołączyłam do RL w konkretnie określonym celu – aby uzyskać podpowiedzi odnośnie ciekawych tras rowerowych, głównie asfaltów, chociaż nie pogardzę też mixami.
Konkretne podejście do zagadnienia ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
damian.s   26-02-2014, 15:39
#3
Witaj Magdo :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Iron79   26-02-2014, 15:57
#4
Witaj w Rowerowym Lublinie ;-) .
Magdalenka napisał(a):zazwyczaj z całym treningiem muszę się wyrobić w 2 godziny
Te treningi to pod jakimś kątem bardziej sportowym , maratony itp :-D ? Czy tak dla siebie ?
radzik   26-02-2014, 17:08
#5
Magdalenka napisał(a):Mieszkam na osiedlu Ruta (dzielnica Czuby, tuż przy wąwozie Rury) i z tego względu interesują mnie głównie trasy na południe i na wschód od Lublina.

chyba na zachód i południeBig Grin bo na wschód to 10 km przez miasto;d

a na Rucie to parę osób z forum mieszka, to zawsze będzie miał Cię kto odprowadzić;d
Magdalenka   26-02-2014, 17:56
#6
chyba na zachód i południeBig Grin bo na wschód to 10 km przez miasto;d



Z tym wschodem to oczywiście pomyłka. Tak to jest, gdy się człowiek nie wyśpi... :->

...rower jest wielce okej...
Magdalenka   26-02-2014, 18:00
#7
Iron79 napisał(a):Witaj w Rowerowym Lublinie ;-) .
Magdalenka napisał(a):zazwyczaj z całym treningiem muszę się wyrobić w 2 godziny
Te treningi to pod jakimś kątem bardziej sportowym , maratony itp :-D ? Czy tak dla siebie ?


Treningi tylko pod kątem zaspokojenia własnego uzależnienia od sportu. Zwody i maratony już niestety nie dla mnie - mam kolano w takim stanie, że o treningach z prawdziwego zdarzenia mogę zapomnieć. :-(

...rower jest wielce okej...
JuraS   26-02-2014, 19:05
#8
Witaj Magdalenko ,dobrze trafiłaś ;-) .

Pozdrawiam,
Jurek
Jurek S   26-02-2014, 19:41
#9
Magdalenka napisał(a):(...) Mam jednak nadzieję, że uda mi się niekiedy ogarnąć temat dłuższej wyprawy.
Pozdrawiam i do zobaczenia w terenie!
My też mamy taką nadzieję :-D . Witaj Magdo.
Jeżeli chodzi o mix to możesz na mnie liczyć :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Andrzej10   26-02-2014, 20:46
#10
Witam Cię również.

Jak na zachód to zapraszam w okolice "znowu ten Nałęczów" Wink Mamy sporo fajnych tras mixowych
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.