Strony (8):    1 2 3 4 5 6 ... 8   
KermitOZ   04-03-2014, 14:56
#31
Kurier to szmatławiec, ale nie wiem gdzie jest niejasność w tym artykule, imho wszystko jest dokładnie napisane: odcinek Radawiec D. - Bełżyce, siedem odcinków, czego tutaj nie rozumiecie? Tongue

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Jurek S   04-03-2014, 15:57
#32
KermitOZ napisał(a):Kurier to szmatławiec, ale nie wiem gdzie jest niejasność w tym artykule, imho wszystko jest dokładnie napisane: odcinek Radawiec D. - Bełżyce, siedem odcinków, czego tutaj nie rozumiecie? Tongue
O godz. 8 na siedmiu odcinkach zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Kiedy prace w jednym miejscu zostaną wykonane, "wahadła" będą przesuwane.
Pierwsze zdanie jest z lekka mylące. Wprost czytane oznacza, że o godz. 8 zostanie równocześnie wprowadzony ruch wahadłowy na siedmiu odcinakach. A tymczasem o godz. 8 zostanie wprowadzony ruch wahadłowy na jednym odcinku.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   04-03-2014, 17:48
#33
damian.s napisał(a):Jeśli ma to dla Was znaczenie, to od dzisiejszego dnia na odcinku Radawiec Duży - Bełżyce zostaje wprowadzony ruch wahadłowy.
A to jest problem tych co będą jechali za nami :-P

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
TomaS   04-03-2014, 19:33
#34
Pojechałbym koledzy z wami, ale mój Scott jest jeszcze w rozsypce po wypadku drogowym jaki miałem w grudniu, niedługo powinien być gotowy i zacznę powoli się rozkręcać.

Pozdrawiam Tomek
Mariobiker   04-03-2014, 22:06
#35
TomaS napisał(a):ale mój Scott jest jeszcze w rozsypce po wypadku drogowym jaki miałem w grudniu, niedługo powinien być gotowy i zacznę powoli się rozkręcać
Nie martw się Tomku, jak tylko poskładasz Scotta do kupy wszystko da się nadrobić ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Velo   05-03-2014, 02:07
#36
mariobiker napisał(a):Nie martw się Tomku, jak tylko poskładasz Scotta do kupy wszystko da się nadrobić
Ee tam, nie nadrobisz. Jak w lutym nie masz dwóch tysi w nogach to sezon masz juz z głowy :mrgreen: Potem zaświeci słońce, ścieżki przyblokują niedzielni opierd*lacze i kobiety na damkach (bez urazy dla damek), panowie w lateksach z Lidla z brzuszkami na meridach, kelisach, autorach, scottach, giantach i innych marketowych złomach, potem uruchomią rower miejski dla bezrobotnych i nie masz szans... A przecież inni też nie stoją w miejscu. :mrgreen: Także tego...w takiej sytuacji w 2014 bym nawet nie wyjeżdżał.
Zdzisław   05-03-2014, 07:42
#37
Tomek,rower trzeba było oddać do serwisu na koszt sprawcy zdarzenia.
Ja miałem takie zdarzenie rok temu na ul.Północnej.
Mnie z jady rowerem wykluczyło na pół roku,ale rower też ucierpiał po tym zdarzeniu,ale sprawca zdarzenia za wszystko solidnie zapłacił.
Mariobiker   05-03-2014, 08:57
#38
Velo napisał(a):Ee tam, nie nadrobisz. Jak w lutym nie masz dwóch tysi w nogach to sezon masz juz z głowy Potem zaświeci słońce, ścieżki przyblokują niedzielni opierd*lacze i kobiety na damkach (bez urazy dla damek), panowie w lateksach z Lidla z brzuszkami na meridach, kelisach, autorach, scottach, giantach i innych marketowych złomach, potem uruchomią rower miejski dla bezrobotnych i nie masz szans... A przecież inni też nie stoją w miejscu. Także tego...w takiej sytuacji w 2014 bym nawet nie wyjeżdżał.

Nie wiem po co wypisujesz takie brednie Confusedhock: Zamiast siedzieć po nocach przy kompie wyśpij się dobrze a później wsiądź na rower i przejedz kilkadziesiąt km ;-) Wysiłek i świeże powietrze na pewno dobrze Ci zrobią ;-) Jeśli nie to sezon 2014 masz już stracony :-P

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   05-03-2014, 11:39
#39
Velo napisał(a):(...)Potem zaświeci słońce, ścieżki przyblokują niedzielni opierd*lacze i kobiety na damkach (bez urazy dla damek), panowie w lateksach z Lidla z brzuszkami (...).
A kto się w sezonie trzepie po ścieżce Undecided (bo rozumiem, że masz na myśli ścieżki rowerowe) My unikamy ich jak ognia, ew jak trzeba wykorzystać na wyjazd po za Lublin.
A tak na marginesie przeczytaj Regulamin forum co do używania słownictwa. :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
radzik   05-03-2014, 11:52
#40
Velo napisał(a):Potem zaświeci słońce, ścieżki przyblokują niedzielni opierd*lacze i kobiety na damkach (bez urazy dla damek), panowie w lateksach z Lidla z brzuszkami na meridach, kelisach, autorach, scottach, giantach i innych marketowych złomach

jakbym czytał o Rado :mrgreen: :roll: :oops:

Panowie, Velo napisał post z przymrużeniem oka, nie ma co drążyć tematu Wink
Strony (8):    1 2 3 4 5 6 ... 8   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.