Strony (3): 1 2 3   
Mariobiker   01-04-2014, 16:00
#1
Po głębokiej konsultacji ze ścisłym kierownictwem Dream Teamu, postanowiłem troszkę zmienić niedzielne plany. Ze względu na dosyć sporą odległość (Lublin - Kocudza - Lublin) która wymusiła by dosyć wczesne zrywanie się z wyrka trasa została okrojona a godzina wyjazdu przesunięta na bardziej ludzką ;-) http://www.gpsies.com/map.do?fileId=pjjspszpwvcgojjf Jeśli Jurek S wraz z ekipą FULL BIKE zdecyduje się na deser w Dworze Sanna http://www.zdeb.zamosc.net.pl/rezyd/wie ... owiska.jpg pewnie się spotkamy. Z pod LKJ wszystkich chętnych prowadzi JuraS, ja dołączę gdzieś na trasie.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
radzik   01-04-2014, 16:08
#2
w Starej Wsi warto pojechać prosto przez Szklarnię, Stawce i Wólkę Batorską, a w Batorzu skręcić w prawo na taki piękny równiutki asfalcik do Węglinka i dalej tak jak już narysowałeś :mrgreen:
Jurek S   01-04-2014, 16:09
#3
Ech, ciągle jakieś koterie. ;-) No dobrze, ale poproszę o kierunek jazdy prawoskrętny :-P

radzik napisał(a):w Starej Wsi warto pojechać prosto przez Szklarnię, Stawce i Wólkę Batorską, a w Batorzu skręcić w prawo na taki piękny równiutki asfalcik do Węglinka i dalej tak jak już narysowałeś :mrgreen:
Dobrze, za karę niech jadą z Batorza przez Węglinek :roll:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   01-04-2014, 16:14
#4
Jurek S napisał(a):No dobrze, ale poproszę o kierunek jazdy prawoskrętny
Prawo skrętny jest teraz :?:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   01-04-2014, 16:21
#5
mariobiker napisał(a):Jeśli Jurek S wraz z ekipą FULL BIKE zdecyduje się na deser w Dworze Sanna http://www.zdeb.zamosc.ne...erzchowiska.jpg pewnie się spotkamy. Z pod LKJ wszystkich chętnych prowadzi JuraS, ja dołączę gdzieś na trasie.

Miejmy nadzieję na ładną pogodę :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
damian.s   01-04-2014, 17:32
#6
Jurek S napisał(a):ale poproszę o kierunek jazdy prawoskrętny
A może prawąskrętny :-P

[Obrazek: button-1421-black.png]
Sebastek   02-04-2014, 19:51
#7
O której można się was spodziewac w Starej Wsi? Z przyjemnością bym dołączył do was.
JuraS   03-04-2014, 09:28
#8
Sebastek napisał(a):o której można się was spodziewac w Starej Wsi? Z przyjemnością bym dołączył do was.
Pewnie coś około 11,15 :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
Mariobiker   03-04-2014, 12:57
#9
JuraS napisał(a):Sebastek napisał/a:
o której można się was spodziewac w Starej Wsi? Z przyjemnością bym dołączył do was.

Pewnie coś około 11,15 :-> .
Albo 11:00 ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
mani_73   04-04-2014, 20:58
#10
Sytuacja zmusiła mnie do pozostania w Lublinie,więc mam nadzieję że tym razem się uda pojechać z Wami Panowie,no i może Panie :-D :-D :-D

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Strony (3): 1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.