Strony (19):    1 ... 6 7 8 9 10 ... 19   
KrzysiekP   13-08-2014, 08:46
#71
mariobiker napisał(a):Nie ma co kombinować z trasą, trzeba cisnąć "19" http://www.gpsies.com/map...yspowlgfgbbioez
Jechałbym

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Mariobiker   13-08-2014, 13:09
#72
KrzysiekP napisał(a):
mariobiker napisał(a):Nie ma co kombinować z trasą, trzeba cisnąć "19" http://www.gpsies.com/map...yspowlgfgbbioez
Jechałbym

Można też tak Arrow http://www.gpsies.com/map.do?fileId=gvomayyghecqkwlz dystans do pokonania prawie identyczny ;-)

P.S. Mała prośba do Grześka, przydałby się dokładny adres (lokalizacja) punktu kontrolnego.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Yanq   13-08-2014, 21:27
#73
Czyli na razie jest nas czwórka - nie mam pojęcia ile pracy jest na punkcie ale chyba powinniśmy dać radę...
A o banerze RL to słyszałem czy sobie wymyśliłem? Jeśli mamy go zawiesić to trzeba pomyśleć jak go zawieźć do Rzeszowa.

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
JuraS   13-08-2014, 23:09
#74
Yanq napisał(a):Czyli na razie jest nas czwórka - nie mam pojęcia ile pracy jest na punkcie ale chyba powinniśmy dać radę...
Ale zdajesz sobie sprawę z tego ,Janku ,o której musimy wyjechać :-P :?:
I potrzeba więcej ludzi na poniedziałek ,powinniśmy dostać zmianę :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
Mariobiker   13-08-2014, 23:29
#75
Yanq napisał(a):A o banerze RL to słyszałem czy sobie wymyśliłem?
:?: :?: :?:
JuraS napisał(a):Ale zdajesz sobie sprawe z tego ,Janku ,o której musimy wyjechać
2:59 8-)
JuraS napisał(a):I potrzeba więcej ludzi na poniedziałek ,powinniśmy dostać zmianę
Święte słowa :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
KermitOZ   14-08-2014, 20:12
#76
Hej

Punkt będzie jednak przy zajeździe Taurus.
Po 18.08 będzie wiadomo czy jest sponsor punktu, bo jakiś niby miał być, ale to różnie z tym bywa.
Organizator przeznaczy jakąś kasę na obsługę punktu (niewiele, ok 1k). Trzeba będzie zrobić zakupy i dostarczyć żarcie i picie (woda, jakieś batony czy banany) na punkt.
Zawodnicy będą lokalizowani online, więc warto mieć kompa z dostępem do neta, to będzie na punkcie widać kiedy ktoś się zbliża. Org przewiduje, że będzie ok. 6-8 osób na godzinę, więc w miarę luźno. Prosi też o zabranie czajnika żeby można było robić jakieś gorące kubki dla kolarzy.

Proszę o zgłaszanie się do obsługi, chłopaki, którzy już się zadeklarowali muszą mieć wsparcie i zmienników, żeby nie było lipy.

Baner RL jest u mnie, po wcześniejszym umówieniu można zabierać kto tam się wybiera autem Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Mariobiker   14-08-2014, 22:44
#77
KermitOZ napisał(a):Punkt będzie jednak przy zajeździe Taurus.
Arrow https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 6789317330
KermitOZ napisał(a):Organizator przeznaczy jakąś kasę na obsługę punktu (niewiele, ok 1k). Trzeba będzie zrobić zakupy i dostarczyć żarcie i picie (woda, jakieś batony czy banany) na punkt.
Czyli trzeba jeszcze napaść na Biedronkę ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Yanq   18-08-2014, 21:14
#78
Moi mili, po krótkiej konsultacji muszę zmienić swoje plany. Pojadę samochodem - przyda się w ogarnięciu zakupów, baneru, transportu laptopa itd. Niemniej jednak wciąż przydało by się jeszcze kilka osób do serwisu na naszym punkcie. Mogę zabrać ze sobą ze trzy osoby. Czekamy na chętnych (może chętne?) do miłej pracy ku chwale stowarzyszenia zwłaszcza w poniedziałek.

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Mariobiker   19-08-2014, 01:05
#79
Yanq napisał(a):Pojadę samochodem - przyda się w ogarnięciu zakupów, baneru, transportu laptopa itd. Niemniej jednak wciąż przydało by się jeszcze kilka osób do serwisu na naszym punkcie. Mogę zabrać ze sobą ze trzy osoby. Czekamy na chętnych (może chętne?) do miłej pracy ku chwale stowarzyszenia zwłaszcza w poniedziałek.
Lepszej propozycji chyba już nie będzie ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Mariobiker   20-08-2014, 19:57
#80
Rozmawiałem dzisiaj z Panem Janikiem (szefem BBT) odnośnie prowadzenia przez RL punktu kontrolnego na trasie BBTour. Dowiedziałem się, że Zajazd Taurus przygotuje najprawdopodobniej dla uczestników maratonu coś na ciepło (żurek lub coś innego). Naszym zadaniem będzie oprócz "ostemplowania" każdego uczestnika zapewnienie im czegoś na ząb. Musimy zrobić zakupy (woda, soki, batony, banany, kawa+cukier). I chyba lepiej zabrać czajnik (przedłużacz) żeby się nie okazało, że w zajeździe nie mają takiego urządzenia :-P
Na razie jest nas tylko czterech, troszkę mało a danie ciała na takiej imprezie pod szyldem RL byłoby wielce niestosowne ;-) Zastanawiam się także czy nie wyjechać wcześniej z Lublina Undecided

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (19):    1 ... 6 7 8 9 10 ... 19   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.