Strony (11):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 11   
Mariobiker   19-04-2014, 11:18
#41
Jakub.P napisał(a):Mariusz bądź wcześniej bo czuje, że będzie ogień Tongue
:mrgreen: http://www.rowerymerida.pl/materialy/_u ... m%2020.jpg

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jakub.P   19-04-2014, 11:28
#42
Ja bym inny rower widział na tym zdjęciu Smile Taki ładny niebieski świecący Tongue

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Monika M   19-04-2014, 14:22
#43
Jurek S napisał(a):taka spokojna szoska ok 50km
idealnie :-D
Jurek S napisał(a):Spotykamy się dokładnie tutaj
https://www.google.com/mapmaker?gw=55&e ... &iwloc=0_0
idealnie :-D
Jurek S napisał(a):żeby sobie spokojnie pojechać przez Węglinek, a później Wojciechów, jakieś Miłociny, Motycze i powrót też pewnie w okolicach Jana Pawła II.
idealnie :-D
Jurek S napisał(a):Nawet sobie zostawiłem taką możliwość na powrocie jak by było duże parcie na teren
fatalnie Undecided
a już myślałam, że w końcu pojawię się na Jurka ustawce, no chyba, że Jurek jednak zrezygnuje z tego terenu.... Zrezygnuje?

MM
Mariobiker   19-04-2014, 15:01
#44
Monika M napisał(a):a już myślałam, że w końcu pojawię się na Jurka ustawce, no chyba, że Jurek jednak zrezygnuje z tego terenu.... Zrezygnuje?
Moniko przybywaj :-D (każdy teren da się objechać asfaltem :mrgreen: )

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jakub.P   19-04-2014, 15:37
#45
Jest parcie na szosę. Teren jest fe

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
piotr73   19-04-2014, 16:06
#46
Widzę , że muszę zabrać głos , bo niedobrze się dzieję , oj nie dobrze ….. jak to pewien nasz sympatyczny kolega zwykł mówić : ” … jak asfalcikiem to samochodzikiem…..” i tego się trzeba trzymać , a na rower trochę terenu i trochę asfaltu i to jest TO!!!!!!!, bo inaczej to nuuuuuuuda …… , sam teren jest niedobrze i sam asfalt też jest nanic.
mraugorzata   19-04-2014, 16:10
#47
To ja pojadę jednak przed południem i sprawdzę, czy ten teren gryzie czy nie, skoro tak wielu tutaj się go boi :-P

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Jakub.P   19-04-2014, 16:46
#48
Zawsze można się podzielić na dwie grupy Tongue

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Mariobiker   19-04-2014, 17:15
#49
Jakub.P napisał(a):Zawsze można się podzielić
... jak najbardziej - jajeczkiem :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   19-04-2014, 18:06
#50
Monika M napisał(a):(...)
Jurek S napisał(a):Nawet sobie zostawiłem taką możliwość na powrocie jak by było duże parcie na teren
fatalnie Undecided
a już myślałam, że w końcu pojawię się na Jurka ustawce, no chyba, że Jurek jednak zrezygnuje z tego terenu.... Zrezygnuje?
No więc juz nie masz wyjścia Moniko. Jurek tylko tak testował z tym terenem, będzie szoska i jedziesz :-P
mariobiker napisał(a):
Jakub.P napisał(a):Zawsze można się podzielić
... jak najbardziej - jajeczkiem :mrgreen:
I tego się trzymajmy, żadnych podziałów oprócz jajowych :-D
A tak na marginesie na prognozie, która dzisiaj zupełnie się nie sprawdza w poniedziałek deszcz, a na prognozie zgodnej z chwilą obecną na poniedziałek sporo słońca i pogoda do jazdy. :-?

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (11):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 11   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.