Strony (2): 1 2   
ArtiArt   23-04-2014, 07:09
#1
Wstałem z samiusieńkiego ranka aby napisać pierwszy, a tu już ustawka zgłoszona :mrgreen:
No to na jutro gdyby nie padało ogłaszam wycieczkę do Wojciechowa. Wprawdzie Jurek mnie uprzedził w Święta ale ja pojadę polami.
UWAGA nietypowe miejsce ustawki

Link do Googla

Mapka

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   23-04-2014, 08:10
#2
Ale parcie na ustawki :-P . Teraz przed umyciem najpierw trzeba zasiąść do komputera, inaczej nie ma szans :-D
Pojawię się.
ArtiArt napisał(a):(...) Wprawdzie Jurek mnie uprzedził w Święta ale ja pojadę polami.
(...)[/URL]
I bardzo dobrze. Nawet o tym rozmawiałem z Kubą podczas tego wyjazdu, że fajnie poprowadzony jest ten czerwony, pieszy szlak. Chyba, że masz jeszcze jakąś inną koncepcję :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Rado   23-04-2014, 22:16
#3
Jeśli pogoda się utrzyma, to powinienem się zjawić.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
ArtiArt   23-04-2014, 22:22
#4
Jurek S napisał(a):... że fajnie poprowadzony jest ten czerwony, pieszy szlak. Chyba, że masz jeszcze jakąś inną koncepcję :-D

To będzie taka wariacja, w którą będzie wpleciony czerwony pieszy.

PS. Kierunek na Wojciechów jest już tak "zjeżdżony" przez RL, że trudno coś nowego wymyślić :oops: . Tak więc dla stałych bywalców nowych ścieżek nie będzie. Ale mogą być dawno nie odkurzane :mrgreen:

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   24-04-2014, 08:20
#5
ArtiArt napisał(a):(...)
To będzie taka wariacja, w którą będzie wpleciony czerwony pieszy.
I to mnie już zadowala :-D

ArtiArt napisał(a):PS. Kierunek na Wojciechów jest już tak "zjeżdżony" przez RL, że trudno coś nowego wymyślić :oops: . Tak więc dla stałych bywalców nowych ścieżek nie będzie. Ale mogą być dawno nie odkurzane :mrgreen:
Z przyjemnością je sobie odkurzę ;-) Jak pamiętam to tam się mocno kurzyło :->

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Arek   24-04-2014, 10:44
#6
Jeśli nie będzie padać to i ja się zjawięSmile
ArtiArt   24-04-2014, 13:34
#7
Ale skład się szykuje :-).

Lojalnie ostrzegam, że dla niektórych tempo może być zabójcze. Pamiętajcie, że ja preferuje rekreacyjne ustawki więc się będę dostojnie toczył bez spinki.

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   24-04-2014, 14:25
#8
ArtiArt napisał(a):Ale skład się szykuje :-).

Lojalnie ostrzegam, że dla niektórych tempo może być zabójcze. Pamiętajcie, że ja preferuje rekreacyjne ustawki więc się będę dostojnie toczył bez spinki.
O ile Artur nie da się podpuścić to mogę tylko potwierdzić :-D Tak, że przybywajcie żądni rekreacji :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
patkos   24-04-2014, 14:48
#9
Przybędę z Eweliną, także będzie rekreacja pełną gębą :mrgreen: .
patkos   24-04-2014, 16:44
#10
Niestety nas nie będzie Sad
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.