Strony (2): 1 2   
Jurek S   18-05-2014, 18:02
#1
Takie mi się kółeczko umyśliło :-D
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=oujzlzquqmkdbmyi
I od razu mówię, żadne ściganie, żadne robienie średnich, itp
Mam po prostu ochotę pojechać odrobinę szybciej niż na ostatnich rodzinno-piknikowych ustawkach :-P Powrót przed zachodem słońca.
Jadę jak zwykle swoim Authorem na Smart Samach gdyby ktoś mnie nie znał :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Janusz M   18-05-2014, 19:24
#2
Przejazd w odwrotnym kierunku dałby mi szansę powrotu przed zmrokiem. Ale nie wykluczam obecności.
Jurek S   18-05-2014, 19:51
#3
Janusz M napisał(a):Przejazd w odwrotnym kierunku dałby mi szansę powrotu przed zmrokiem. Ale nie wykluczam obecności.
Wybrałem taki kierunek ze względu na wiatr (pd-wsch) Ale mógłbyś na 34km odbić na Radawczyk II, Trojaczkowice, Zemborzyce Dolne, ul. Cienistą dojechać do Osmolickiej i na Mętów.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Janusz M   19-05-2014, 08:03
#4
Patrząc dzisiaj na piękny Swiat nie mam już ochoty na skróty.Jadę. Mogę jeszcze w RAdawcu Małym pojechać przez Tereszyn. Decyzja na miejscu. Do zobacsenia.
holden   19-05-2014, 11:01
#5
Tak z ciekawosci, tam z Osmolic na Krebsowke jest juz normalny asfalt czy dalej jak po bombardowaniu?

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Jurek S   19-05-2014, 11:10
#6
holden napisał(a):Tak z ciekawosci, tam z Osmolic na Krebsowke jest juz normalny asfalt czy dalej jak po bombardowaniu?
Teraz jest tam piękny stół :-D . Dlatego min wybrałem tamtędy trasę.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
damian.s   19-05-2014, 11:13
#7
Jurek S napisał(a):Teraz jest tam piękny stół :-D
Potwierdzam - o tak to wygląda :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Judaas   19-05-2014, 15:01
#8
Asfalt - a fe!
Jurek S   19-05-2014, 19:44
#9
Od czasu do czasu tego mi właśnie trzeba :-D
Dystans dtd 66,98 km, śr 26,75 km/h, a na trasie powyżej 28.
W porywach było nas siedmiu. Spod LKJ wyjechaliśmy w 5-tkę: Piotr73, Tomek, Janusz M, Marek40 i ja. Jeszcze na ścieżce dołączył Dawid (elhm) a w trasie jakiś gościu na cieniarcce. Trochę nas napędzali Confusedhock: ale w końcu wygoniliśmy ich ;-) żeby sobie sami pojechali.
Pozdrowienia dla Darka (darist) i Wojtka (niunia) spotkanych na trasie oczywiście pieszo.
Dawid był trochę zdziwiony gdzie to jeżdżące towarzystwo. Ano marudzą. Jak zrobię teren to be bo błoto, jak szosa to a fe szosa :-P . No nie dogodzi.
Dzięki ekipie za żwawe kręcenie.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Janusz M   19-05-2014, 19:50
#10
Jestem już w domu i jestem zadowolony, dla mnie fajny test sprawnościowy, 75 km "wycisku", żyję więc chyba nie najgorzej, ale zawsze może być lepiej. Panowie podziękowania.
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.