Strony (2): 1 2   
Mariobiker   28-05-2014, 18:10
#1
Zapraszam na spokojną przejażdżkę. Tylko i wyłącznie asfalcik około 180 km :-)
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=tqdyxeoyxlzbutav

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Yanq   28-05-2014, 21:54
#2
Mario Ty to masz zdrowie - w sobotę "włóczęga" 200km a w niedzielę 180 :!: Obawiam się, że niedzielę przeleżę przy piweczku 8-)

Teraz doczytałem, że jednak w sobotę nie jedziesz (w każdym razie nie całość) myślałem, że to była tylko jakieś chwilowe zwątpienie z tym "nie pojadę"

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Mariobiker   29-05-2014, 09:02
#3
Yanq napisał(a):jednak w sobotę nie jedziesz (w każdym razie nie całość) myślałem, że to była tylko jakieś chwilowe zwątpienie z tym "nie pojadę"
Bardzo żałuję, że w sobotę nie będę mógł z Wami pojechać (brak czasu).
Dzisiejszy deszcz znowu rozwala mi harmonogram prac :-( Jak żyć :-?

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   29-05-2014, 09:24
#4
mariobiker napisał(a):Bardzo żałuję, że w sobotę nie będę mógł z Wami pojechać (brak czasu).

Dzisiejszy deszcz znowu rozwala mi harmonogram prac Jak żyć
Sam widzisz Mariuszq,nie podgonisz prac Undecided .Ustawiaj robotę od poniedziałku ,a w sobotę jedż z nami :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
Mariobiker   29-05-2014, 09:32
#5
JuraS napisał(a):Sam widzisz Mariuszq,nie podgonisz prac .Ustawiaj robotę od poniedziałku ,a w sobotę jedż z nami .
Jureczku kolego mój sympatyczny gdybym w sobotę zamiast walczyć z dachem brykał od rana na rowerze moja Katarzynka mogłaby mnie rozstrzelać ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   29-05-2014, 10:07
#6
mariobiker napisał(a):Jureczku kolego mój sympatyczny gdybym w sobotę zamiast walczyć z dachem brykał od rana na rowerze moja Katarzynka mogłaby mnie rozstrzelać
Chyba nie chcesz Mariuszq dać do zrozumienia ,że posiadasz ukrytą broń strzelecką,jeszcze z czasów II wojny światowej :?: :mrgreen:

Pozdrawiam,
Jurek
KrzysiekP   29-05-2014, 11:23
#7
Jechałbym

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
endriu68   29-05-2014, 11:33
#8
JuraS napisał(a):Chyba nie chcesz Mariuszq dać do zrozumienia ,że posiadasz ukrytą broń strzelecką,jeszcze z czasów II wojny światowej :?: :mrgreen:
- ale ma kumpla z Ciecierzyna- "KARABINKA" vel parabelkę.
Szkoda ,ze to Dzień Dziecka, a może jednak moje dziatki uznają ,że są już dorosłe- Wtedy podprowadziłbym Was do 1 skrzyżowania.
KrzysiekP   29-05-2014, 11:55
#9
endriu68 napisał(a):Szkoda ,ze to Dzień Dziecka, a może jednak moje dziatki uznają ,że są już dorosłe- Wtedy podprowadziłbym Was do 1 skrzyżowania.
Człeniu albo jedziesz całość albo ... nie ma odprowadzania ;-)

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
endriu68   29-05-2014, 12:23
#10
KrzysiekP napisał(a):Człeniu
Tylko , nie człeniu- Człeniu. :evil: :evil:
Doktorku, jak dasz dotknąć swoją panienkę , to Was 20 minut odprowadzę.
I pochwałkę dam.
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.