Strony (3):    1 2 3
Rado   05-06-2014, 21:42
#21
Dzięki Jacku za super trasę. Dziś dopisało wszystko: pogoda, frekwencja, towarzystwo. Koleżance Oli, która 1szy raz jechała z RL też się podobało :lol: Także - taka sytuacja ;-)

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Eliza   05-06-2014, 22:35
#22
Było super!!! Niby asfalt ale prawie terenowo ;-) Towarzystwo super!!
DZIĘKI :-)
marza   05-06-2014, 22:46
#23
A ja stanowczo stwierdzam że było zajefajnie :lol: i coraz bardziej mi się to podoba ;-) . Pozdrawiam wszystkich i dzięki za kolejną ustawkę. Do zobaczenia na kolejnych :mrgreen:

Smile)))
Doomy   05-06-2014, 22:54
#24
Ostatni :mrgreen: . Dzięki dla kierownika i dla dziewczyn za super tempo jesteście mega. Jak panie zapodały tempo już w Lublinie, to na zielona falę trafiliśmy i JurekS, który wybrał drogę na skróty został daleko w tyle hi hi. Potem nas minął z satysfakcją, ale my właśnie skręcaliśmy na DDR, krzyczę, że to już meta, ze nie musi się tak spieszyć, ale gdzie tam kręci mało korby nie urwie. No to tak u mnie wyszło na Stravie 101.9 km, ale na koniec drasnąłem Bełżyce, więc mogło mi trochę więcej wyjść niż innym :-) , średnia 23.1km/h także lajcik. Jakby ktoś pytał Chrono contact to cud miód, nowy zestaw lampek od Mactronika bajka, trzeba będzie jak się cieplej zrobi parę razy wyskoczyć i po nocy w mieście pośmigać. Dzięki
Jurek S   06-06-2014, 00:02
#25
Doomy napisał(a):(...) Jak panie zapodały tempo już w Lublinie, to na zielona falę trafiliśmy i JurekS, który wybrał drogę na skróty został daleko w tyle hi hi. (...)
Powiem szczerze, że byłem pod wrażeniem. Już, już wydawało mi się, że będę pierwszy, a tu patrzę wyłaniają się przede mną. :-P A cisnęli jak jakiś ekspres. No to musiałem mieć cos dla siebie i na zjeździe Andersa z nieukrywaną ;-) satysfakcją ich minąłem :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Maestro   06-06-2014, 00:03
#26
Dzięki obecnym, spoko wypadzik Smile
No Doomy racja złapały tempo Papużki , przez miasto jak samolotem Big Grin
A się zastanawiają czy dały by rade na niedzielnej ustawce ;p
Śmiało w sobotę dziewczyny byście mogły chrząszcza odwiedzić Smile
Eliza   06-06-2014, 19:34
#27
Dzięki chłopaki :-D Fajnie usłyszeć coś takiego od takich gości! Po takich słowach nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze bardziej szlifować formę :-)
Jurek S   06-06-2014, 19:49
#28
Eliza napisał(a):Dzięki chłopaki :-D Fajnie usłyszeć coś takiego od takich gości! Po takich słowach nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze bardziej szlifować formę :-)
No to niezły babski Team szykuje się w Rowerowym Lublinie Confusedhock:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Doomy   06-06-2014, 22:33
#29
Eliza napisał(a):Dzięki chłopaki :-D Fajnie usłyszeć coś takiego od takich gości! Po takich słowach nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze bardziej szlifować formę :-)

Cała przyjemność po naszej stronie, a tak, a propos to, już nie musicie niczego szlifować, po prostu wbijajcie na ustawki :mrgreen:
szuwar   06-06-2014, 23:20
#30
tak dziewczyny pojechały szybko że nawet się nie zorientowałam w którą stronę , wracając sama na czuby ścigałam się tylko z własnymi myślami którędy dotarły Tongue
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.