Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
marza   08-06-2014, 22:29
#41
Papużka bardzo dziękuję za super dobrą zabawę :-) ,świetne towarzystwo,no i oczywiście pierwszą 100 z RL. Udało się :-P .

Smile)))
Mariobiker   08-06-2014, 23:01
#42
szuwar napisał(a):Od dziś nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych
A to dopiero początek ;-)
JuraS napisał(a):Obiecuję więc póżniej szerszą relację .
Czekamy z niecierpliwością :-) (także na fotki od Janka ;-) )

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
katka   08-06-2014, 23:33
#43
No cała jestem przezadowolona :mrgreen:
Bardzo dziękuję wszystkim za cudną ustawkę, Mario super trasa, super ludzie, ogólnie sztos :!:
Wstąpiły dzisiaj we mnie jakieś super moce i jakby trzeba było dobiłabym do 200 :lol:
Przecudowny dzień i to tylko dzięki Wam. Buziaki :!:
EDIT:
Dzięki Aniu za kremik, tak jak mówiłam uratowałaś mnie przed oparzeniami 3-go stopnia :lol:
Wcale nie czuję słoneczka Confusedhock:
Mariobiker   08-06-2014, 23:49
#44
katka napisał(a):Wcale nie czuję słoneczka
8-) https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 0398442658

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   09-06-2014, 00:16
#45
Zmuszony zastąpić kierownika w relacji ,coś tu skrobnę :-> .
Na starcie stawiło się 13 osób.Była to prawie babska ustawka ,bo aż 6 dziewczyn się zjawiło ;-) .Gratulacje dla tych,które ustrzeliły swoją pierwszą setkę :-D .Tylko jeden facet nie załapał się do pary :mrgreen: .Sympatyczną,rekreacyjna przejażdżkę urozmaiciliśmy sobie ,od czasu do czasu,ostrą jazdą dla chętnych.Prym wiodły,oczywiście te najbardziej przestraszone ,przed wyjazdem :mrgreen: ."Czy damy sobie radę ?To ja może sama wrócę z Opola" :-P .Śmiechu warte obawy :-> .Czasem nawet KrzysiekP miał problemy :lol: .Po dzisiejszej wycieczce stwierdzam,że dokładnie trzeba sprawdzać ,które dziewczyny się wybierają,aby się wstydu nie najeść :mrgreen: .Mnie również raz poniosło,na odcinku Poniatowa-Bełżyce.Mimo nie najlepszej nawierzchni gnaliśmy 33 km/h,chwilami nawet 38 km/h.Przez ok. 3km użyczyłem koła samemu KrzyśkowiP :->. Clou programu była oczywiście wizyta w Grodzisku-Żmijowisku ;-) .Fantastyczne miejsce :!: Ukłony dla Darka ,który nam to miejsce wskazał ;-) .Dojazd do tego miejsca to ,2 km. piachu i kilkaset metrów małego bagna.Ale wszyscy dali radę,nawet cieniarki :-D .Wspaniała atmosfera , dobry humor i piękna pogoda towarzyszyły nam do końca wycieczki.,którą wsparł od Bełżyc sam Noorbi :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
Yanq   09-06-2014, 01:42
#46
Chyba nikt nie spodziewał się zdjęć ode mnie przed północą? To już taka tradycja ale fotki na końcu.
Tak, fantastyczna wyprawa. Dane mi było wreszcie poznać Doomiego oraz nowe jakże urocze twarze RL: szuwar, no i coraz słynniejsze papużki. Dziewczyny nie wiem co bierzecie ale też chcę spróbować (nie odpuszczały nawet cieniarkom na szosie 8-) )
Moja Renia szczególnie dziękuje za wsparcie i wyrozumiałość przy pokonywaniu swojej pierwszej setki.
Traska z wisienką na torcie w postaci Żmijowisk gdzie odtworzony jest fragment jakiejś prastarej wioski i fortyfikacji. Asfalt, las, trochę terenu z kochanym piaseczkiem :-| soneczko i jak zawsze super atmosfera dziękuje wszystkim którzy ją tworzycie.
No i zdjęcia tylko uwaga: nie cenzurowałem. Może się nikomu nie narażę :roll:

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Jurek S   09-06-2014, 08:11
#47
Yanq napisał(a):(...)
No i zdjęcia tylko uwaga: nie cenzurowałem. Może się nikomu nie narażę :roll:
Bardzo przyjemnie się oglądało, ale (wybaczcie Panowie) to chyba z powodu tak dużej ilości uroczych Pań. :-D
A Eliza to chyba będzie musiała jakąś kontrolę rodzicielską na komputer mężowi założyć ;-) :-P
I podzielam obawy JuraSa co do możliwości kolarskich naszych Pań Confusedhock: Może trzeba będzie mi się przenieść do działu: Wyjazdy Rodzinne? :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Meritok   09-06-2014, 08:45
#48
Bardzo miło spędzony dzień w przemiłym towarzystwie.
Dzięki wszystkim za wspólną jazdę i do następnego.
JuraS   09-06-2014, 09:02
#49
Jurek S napisał(a):I podzielam obawy JuraSa co do możliwości kolarskich naszych Pań Może trzeba będzie mi się przenieść do działu: Wyjazdy Rodzinne?
Chyba razem się tam Jurku przeniesiemy :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
Eliza   09-06-2014, 09:19
#50
JuraS napisał(a):Chyba razem się tam Jurku przeniesiemy .
Jurek S napisał(a):I podzielam obawy JuraSa co do możliwości kolarskich naszych Pań Może trzeba będzie mi się przenieść do działu: Wyjazdy Rodzinne?
Panowie.... to już jest kokieteria z Waszej strony :mrgreen: ;-)
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.