Strony (5):    1 2 3 4 5   
MindEx   15-09-2009, 22:27
#31
tempo tempem - nie było jakoś tam bardzo szybko. ale jazda w takich ciemnościach, na kole poprzedzającego, na nienajlepszej jakości asfalcie, to zdecydowanie nie "lajcik" - przynajmniej pod względem bezpieczeństwa.
dobrze, że tkt nic się nie stało.

to do zobaczenia na kolejnym jeżdżeniu.
august   15-09-2009, 22:30
#32
Było GIT ;-) nic dodać, nic ująć :!:

Pozdrawiam
Tool_Man   16-09-2009, 07:36
#33
Było jak najbardziej przyjemnie. Może to tępo intensywne było spowodowane brakiem miłych pań ?? W końcu z paniami zawsze by porozmawiał a nie tylko kręcił do przodu.

PozdRower

Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
yorki   16-09-2009, 07:41
#34
Dołączam się do grona zadowolonych, było fajnie.
A lajtowo na ustawkach to będzie... na wiosnę. :-P
Karola   16-09-2009, 08:06
#35
Tool_Man napisał(a):Może to tępo intensywne było spowodowane brakiem miłych pań ??
Intensywnie to może pomyśl nad "tępem" to może jakaś Pani zdecyduje się na szybkie tempo. :mrgreen:

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Monika   16-09-2009, 09:29
#36
A ja wczoraj planowałam pojeździć lajtowo i plan zrealizowałam. Szkoda tylko, że nie z Wami Undecided .
Jako, że jestem w trakcie leczenia kolan - a tym bardziej, że efektów nie widać - pilnie słucham zaleceń pana lekarza i orientuje tylko na lajtową jazdę. A ustawka nie zapowiadała się na obiecaną lajtową... A jak tu nie szarżować jak wszyscy szarżują... :-(
Tak więc po kilkunastu kilometrach kręcenia z Wami spasowałam (rozsądek zwyciężył)...

Rozumiem, że Panowie lubią szybko kręcić, sama też lubię... Ale jakby nie było ustawka rekreacyjna to rekreacyjna, a nie lajtowy trening..po coś zostały wprowadzone te dwie kategorie.. Przemyślcie sprawę, bo inaczej będzie na nic...

orientuj...
Jurek S   16-09-2009, 10:36
#37
perceive napisał(a):(...)
Ja czekałam :mrgreen: i stosowałam się do "wolniej!" :mrgreen:

Słuszna uwaga Sylwio. Tylko, że to ja byłem tym, :-P który krzyczał gdzieś z tyłów "wolniej".
I jakoś tak dziwnie jest, że jak ja jadę z przodu nikt nie krzyczy "wolniej" :-( .

Monika napisał(a):(...)

Rozumiem, że Panowie lubią szybko kręcić, sama też lubię... Ale jakby nie było ustawka rekreacyjna to rekreacyjna, a nie lajtowy trening..po coś zostały wprowadzone te dwie kategorie.. Przemyślcie sprawę, bo inaczej będzie na nic...

Moniko... obiecuję poprawę :->

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
pawel86   16-09-2009, 11:38
#38
To kiedy będzie ta poprawa? Moźe dziś? Smile
Tool_Man   16-09-2009, 20:56
#39
Karola napisał(a):Intensywnie to może pomyśl nad "tępem" to może jakaś Pani zdecyduje się na szybkie tempo. :mrgreen:

No dobra przyznaje się z pisowni języka to nigdy dobry nie byłem, w szczególności z samego rana.

Obiecuje poprawę.

Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Jurek S   16-09-2009, 21:29
#40
Jeszcze w kwestii rekreacyjnych wyjazdów. Już wiem dlaczego mi to nie wychodzi :-D . Bo na ustawkę zjeżdżają mi się takie różne "elementy" ;-) :mrgreen: i robią zadymę. Może trzeba by na wzór nie do końca skutecznych :-P BTU zorganizować RTU :mrgreen: (Rekreacyjne Tajne Ustawki)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.