Strony (10):    1 2 3 4 5 ... 10   
Mariobiker   13-06-2014, 20:38
#21
JuraS napisał(a):Hej ,hej ,możecie . A czy jeszcze dam radę za Wami Powalczę,może Mario pomoże .
Przykro mi bardzo ale nie będzie mnie Jureczku na Twojej ustawce. Moja Kasia przypomniała mi, że w niedzielę jest rocznica I Komunii naszego syna ( na śmierć o tym zapomniałem :oops: ). Siła wyższa muszę o godz. 11:30 być w Kościele. Może chociaż zdążę na ustawkę Jurka S aby cały dzień nie był zmarnowany ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
marza   13-06-2014, 20:43
#22
Oj tam oj tam. Myślę że na pewno. To my możemy nie dać rady z wami ale spróbujemy może się akurat uda i tym razem ;-) . To w takim razie do zobaczenia na Starcie :-D

Smile)))
JuraS   13-06-2014, 21:12
#23
mariobiker napisał(a):Przykro mi bardzo ale nie będzie mnie Jureczku na Twojej ustawce. Moja Kasia przypomniała mi, że w niedzielę jest rocznica I Komunii naszego syna ( na śmierć o tym zapomniałem ). Siła wyższa
Skleroza,mówi się trudno :-( .
marza napisał(a):Oj tam oj tam. Myślę że na pewno.To w takim razie do zobaczenia na Starcie
Teraz to zostałem sam,dwie na jednego :-> .Musicie się mną mocno zaopiekować :mrgreen: .Do zobaczenia ;-) .

Pozdrawiam,
Jurek
Jacek1!   13-06-2014, 21:21
#24
Będę na starcie. :-D
JuraS   13-06-2014, 22:08
#25
Jacek1! napisał(a):Będę na starcie.
Witaj Jacku ;-) .Fajnie,zapraszam.

Pozdrawiam,
Jurek
Eliza   13-06-2014, 22:44
#26
marza napisał(a):To my możemy nie dać rady z wami ale spróbujemy może się akurat uda i tym razem .
Dobrze Marzenko gadasz... Może i tym razem damy radę :-D
marza napisał(a):To w takim razie do zobaczenia na Starcie
Jak Marzenka pisze, że się stawiamy na starcie, to znaczy, że się stawiamy... Inaczej być nie może :mrgreen:
JuraS   13-06-2014, 22:59
#27
Eliza napisał(a):Jak Marzenka pisze, że się stawiamy na starcie, to znaczy, że się stawiamy... Inaczej być nie może
Biedny Mario,aż mi go szkoda :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
Eliza   13-06-2014, 23:14
#28
JuraS napisał(a):iedny Mario,aż mi go szkoda
A mi szkoda, że Maria nie będzie :-(
Ale 19.06 odbijemy to sobie ;-) i będzie się działo wtedy :mrgreen:
A niedzieli już się nie mogę doczekać :-) i Jurku myślę, że nie będzie tak źle, że jeszcze parę osób się pojawi :-) Zresztą już jest 2 na 2 :mrgreen:
Mariobiker   14-06-2014, 08:07
#29
Eliza napisał(a):Ale 19.06 odbijemy to sobie ;-) i będzie się działo wtedy :mrgreen:
Mam nadzieję, że nic mi już nie pokrzyżuje planów na czwartek.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   14-06-2014, 09:52
#30
Eliza napisał(a):A niedzieli już się nie mogę doczekać i Jurku myślę, że nie będzie tak źle, że jeszcze parę osób się pojawi Zresztą już jest 2 na 2
To mi przypomina pytanie zadane kiedyś na tym forum:
"Ile potrzeba osób aby ustawka była udana" :?:
I kapitalną odpowiedź ArtiArta:
"Nieskromnie powiem,że .....jedna" :!: :mrgreen:
Także tak,kameralne grono ma też swój urok ;-) .Trzymajmy kciuki za pogodę,wiatr zapowiada się sprzyjający :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
Strony (10):    1 2 3 4 5 ... 10   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.