Strony (3):    1 2 3   
Jurek S   06-07-2014, 06:14
#11
ArtiArt napisał(a):Wybieram się Idea
Będzie komu nawigować w newralgicznych momentach :-D Będę przy kasach ok 7.00

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jurek S   06-07-2014, 16:59
#12
Rewelacja :mrgreen: cdn.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Lech   06-07-2014, 17:33
#13
Ooo... a miałem taką nadzieję, że będę pierwszy. Jak widać pociąg przyjechał o wyznaczonym czasie :mrgreen: Ach cóż to była za wycieczka! Skład złożony z czterech wagoników wyruszył z Lublina, jeden z wagoników odłączył się i zniknął za horyzontem Confusedhock: Tak więc we trzech zaczęliśmy zwiedzanie Rejowca. Pałac Ossolińskich robi duże wrażenie. Oczywiście widzieliśmy wszystkie zaplanowane przez Jurka zabytki. Trasa piękna, tereny urokliwe (Koledzy robili zdjęcia, będzie co oglądać).
Największe wrażenie zrobił na mnie, i innych uczestnikach, Rezerwat Wodny Dół. Wąwozy takie jakich nie widziałem w okolicy Kazimierz-Nałęczów Confusedhock: Odczucia takie jak gdyby ten las był daleko...daleko... stąd, a to opodal. Leśne komary uprzykrzały nam życie, lecz chłód w ten upalny dzień był kojący. Spotkaliśmy drwali, posiedzieliśmy na ławeczce pod wiejskim sklepem z miłośnikami złocistego napoju (nie obyło się bez rozmów o życiu).
Dzięki za towarzystwo i wspólny wyjazd!

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Jurek S   06-07-2014, 19:13
#14
Lech napisał(a):(...)Skład złożony z czterech wagoników wyruszył z Lublina, jeden z wagoników odłączył się i zniknął za horyzontem (...)
Zapomniałeś dodać, że przygadaliśmy koleżankę rowerową, która z dużą dozą prawdopodobieństwa zacznie z nami jeździć. :-P
Ostatnio jak jeżdżę z Arturem to zawsze trafi się jakiś bonus ;-) Tym razem to był Rejowiec, którego nie planowałem, a kojarzył mi się tylko z cementownią :-? Okazuje się, że to miasto pełne zabytków. Później już zgodnie z planem. Duże wrażenie zrobił na mnie zespół pałacowo-parkowy, a właściwie to co pozostało w Olszance. Monumentalny, w neoklasycystycznym stylu. Gdyby były pieniądze na jego odbudowę to byłaby taka perełka. Wszystkie te zabytki pochowane w mocno zarośniętych kępach drzew. Można przejeżdżać obok nawet o nich nie wiedząc, że tam są. Ale tak jak napisał Lech największe wrażenie zrobił rezerwat Wodny Dół. Zaraz zobaczycie na zdjęciach, chociaż one i tak nie oddają w całości uroku i osobliwości tego miejsca. I znowu, las chyba nie większy niż nasz Stary Gaj, a krył tyle niespodzianek. Tak jak mówił Artur trzeba tam będzie pojechać jesienią. Przez rez. poprowadzone są świetnie oznakowane i ułożone ścieżki dydaktyczne z opisami miejsc. No i zebrało się trochę km bo u mnie wyszło 113,59. Dzięki moim towarzyszom drogi :-D . Wyjazd prima sort.
I zdjęcia
Turystycznie-Przyrodniczo-Zabytkowo

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Doomy   06-07-2014, 19:56
#15
Jurek S napisał(a):przygadaliśmy koleżankę rowerową, która z dużą dozą prawdopodobieństwa zacznie z nami jeździć. :-P

Pod warunkiem, że jej nie zgubisz na pierwszej ustawce :-P .
Jurek S   06-07-2014, 20:08
#16
Doomy napisał(a):
Jurek S napisał(a):przygadaliśmy koleżankę rowerową, która z dużą dozą prawdopodobieństwa zacznie z nami jeździć. :-P

Pod warunkiem, że jej nie zgubisz na pierwszej ustawce :-P .
Ja się raczej czego innego obawiam Piotrze ;-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
ArtiArt   06-07-2014, 22:55
#17
No i ja przyszedłem do świata żywych. Słońce mi dzisiaj dało popalić (a właściwie przypaliło) Koledzy już wszystko napisali. Ja od siebie wrzucam TRACK .
Dzięki za wspólną kameralną wycieczkę.

PS. Foty będą później.

Pozdrawiam
ArtiArt
damian.s   06-07-2014, 23:48
#18
Dzięki Panowie za poranny lajcik na odcinku Lublin - Rejowiec Fabryczny ;-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
ArtiArt   07-07-2014, 21:36
#19
I w końcu obiecane FOTY

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   07-07-2014, 22:09
#20
ArtiArt napisał(a):I w końcu obiecane FOTY
Tak sobie kopiuję, kopiuję, a tam patrzę znacznik ArtiArt. :-D
Grzegorz (KermitOZ) ten gościu w kąciku podobno się z Tobą ściga? I nawet Cię chwalił :-P
https://plus.google.com/photos/11271069 ... 7877688126

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.