Strony (4):    1 2 3 4   
Monika   20-09-2009, 19:13
#21
Kajakowe hasło "BAWIMY SIĘ" jak się okazuje - wpisuje się już na stałe w zwyczaje RL :mrgreen:
Dzięki za sympatyczne niedzielne popołudnie :-)

orientuj...
Arkus   20-09-2009, 19:17
#22
dzięki za wspaniale spędzone popołudnie - z każdym kolejnym wypadem jest coraz ciekawiej :lol:
PS. tak ma wyglądać wyjazd rekreacyjny !!!! - Jurek masz namiary do tego kilkulatka - trzeba go do nas na ustawki zapraszać niech tempo zapodaje 8-)

BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
marcin0604   20-09-2009, 19:24
#23
:-D
A jednak szkoda, żew mama jednego z dzieciaków nieodwołalnie zakończyła nasze rozgrwki siatkówki. Dawałem z siebie dużo, rzucałem się do piłki :mrgreen: ale to nie zostało niestety docenione przez panią mamę :-(
Nic to. Ringo za to było kapitalne (chyba jako rekompensata za to tempo "konduktowe"). Pizza z kija też niezgorsza.
Inula   20-09-2009, 19:31
#24
Faktycznie wyjazd typowo rekreacyjny :-) Podobało mi się, takie niedzielne zwyczajne turlanie się po trasie. Dzięki wszystkim.


P.S. Ten mały faktycznie przydałby się na ustawki :-D

Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
piotr73   20-09-2009, 19:43
#25
Coraz więcej jest sympatyków dwóch kółek to była mega wielka ustawka dwóch grup miłośników rowerów ALFY i RL była eskorta policji , był motor pilotujący trasę zrobiła się to poważna impreza …. przybyłem późno zerwałem się bradzo wcześnie ale byłem widziałem i jechałem baaardzo wolno ;-) , pozdrawiam Piotrek
Arkus   20-09-2009, 19:48
#26
nom z kulturalną ogarniętą obstawą w sumie fajnie się jedzie 8-)
ale najważniejsze żebyśmy kupili na nasze wypady:
[Obrazek: Kolko_ringo.jpg]

BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Bart   20-09-2009, 19:48
#27
Było baaaaardzo miło!!! :-D

Był wreszcie czas na rozmowy w trakcie kręcenia i to nie na "bezdechu", były żarty, był śmiech, wszystko to co powinno być na niedzielnym wypadzie :-D

Od czasu, do czasu zawiało nudą, ale ;-) i tak bardzo mi się podobało, a jak raz na tydzień "wylajtujemy"się, to nic nam się nie stanie :lol:

Do zobaczenia!!!
Arek   20-09-2009, 21:24
#28
je tez napisze że było super i mam nadzieje że czas pozwoli częściej z Wami pojeździc. do nastepnego
Paweł K.   20-09-2009, 21:36
#29
marcin0604 napisał(a)::-D
A jednak szkoda, żew mama jednego z dzieciaków nieodwołalnie zakończyła nasze rozgrwki siatkówki...
Może w ramach popasu podczas ustawek warto zabrać jakieś bzdetki do zabawy np. właśnie piłkę do siatki, rakietki do badmintona i wtedy może być na prawdę śmiesznie ;-)

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
marcin0604   20-09-2009, 21:42
#30
Paweł K. napisał(a):
marcin0604 napisał(a)::-D
A jednak szkoda, żew mama jednego z dzieciaków nieodwołalnie zakończyła nasze rozgrwki siatkówki...
Może w ramach popasu podczas ustawek warto zabrać jakieś bzdetki do zabawy np. właśnie piłkę do siatki, rakietki do badmintona i wtedy może być na prawdę śmiesznie ;-)
ot co! A zwłaszcza obstawiam za badmintonem bo bardzo lubię :-D z tym, że nie mam :-|
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.