Strony (3):    1 2 3   
damian.s   11-11-2014, 14:19
#11
Dzięki za rekreacyjny przejazd z ciekawymi dodatkami historycznymi :-)
Fajnie było siąść na rower po około 3-tygodniowej przerwie, zwłaszcza przy takiej pogodzie. A wracając do domu, już na Kraśnickiej na wysokości Domu Pomocy widziałem sytuację, która momentalnie sprowadziła mnie z powrotem na ziemię - zobaczyłem dwa firmowe samochody i kolegów z firmy robiących pomiary na stacji trafo - ehh, byle do weekendu ;-)
Zdjęcia ze dwa zrobiłem, ale nie chce mi się wrzucać - kilka osób robiło, więc pewnie ktoś wrzuci i ustawka będzie zaliczona ;-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Trzasek   11-11-2014, 14:30
#12
Ja również dziękuję za zajefajne kręcenie... Do następnego..... Pozdrawiam.

Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością...

https://www.strava.com/athletes/5143301
nietutejszy   11-11-2014, 14:31
#13
Wracam dodom i słyszę, że moja Kobieta nr 2 chce dzisiaj do Jastkowa jechać - i jak tu nadążyć za takimi gatunkami. Pewnie po obiedzie łącznikiem do Baraku i dalej Warszawską trzeba będzie się poturlaćSmile.

Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Jurek S   11-11-2014, 14:49
#14
Taki wyjazd to dobra formuła na połączenie świętowania kolejnej rocznicy Niepodległości z bardzo przyjemnym, rekreacyjnym przejazdem. Cieszę się, że oprócz osób, które z nami z wiekszym lub mniejszym natężeniem jeżdżą, pojawiło się parę nowych. Mam nadzieję, że będzie to takie otwarcie na kolejne wyjazdy, jeżeli już nie w tym roku, to z wiosną przyszłego :-D
Chociaż kto wie jakie niespodzianko sprawi nam pogoda.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział, a Mateuszowi i Piotrowi za historyczne zagajenia. W drodze do Jastkowa zahaczyliśmy jeszcze o cmentarz wojenny w Marysinie i pomnik żołnierzy Szarugi (jeżeli coś nie pomieszałem)
Mam nadzieję, że Anetka ogarnie się wrzucaniem zdjęć i coś zobaczymy. :-P
Pewnie jeszcze Asia coś podrzuci i Jurek, no i za chwilę ja.
Naprawdę było dobrze :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Arkoni   11-11-2014, 15:40
#15
Dziękujemy ślicznie za możliwość poznania nowych ciekawych miejsc no i historii Bardzo fajnie nam się kręciło Smile

[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Judaas   11-11-2014, 15:43
#16
A my na patriotycznej ustawce długodystansowej jeszcze kręcimy. Pozdrawiamy i kaszankę wpie... jemy;-) przy patriotycznych kawałeczkach.
maximus   11-11-2014, 16:04
#17
prawdziwa rekreacja :-) wielkie podziękowania dla kolegów za rys historyczny, historia II Rzeczypospolitej niezwykle skomplikowana ale ciekawa jak ktoś zna interesujące książki to niech się podzieli :-) ja zacząłem czytać Drugiej Rzeczypospolitej początki Andrzeja Garlickiego są w publicznych bibliotekach jako audiobooki - tę mogę polecić
Jurek S   11-11-2014, 16:22
#18
Parę chaotycznie zrobionych zdjęć ode mnie KLIK

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
truskafka   11-11-2014, 18:08
#19
Jakby tu zacząć, od początku zacznę ... Bardzo mi się dziś nie chciało rano wstawać, ale jakoś się zwlokłam, kawa itd i w drogę. Wyjazd spod reala, Zelwerowicza przejechana, Pomnik w na ul. Szarugi zobaczony, cmentarz w Marysinie odwiedzony, Cmentarz i pomnij w Jastkowie odwiedzony. Bardzo ciekawie koledzy opowiadali, tematy pierwszowojenne są zapomniane i często pomijane, a przecież ważne i równie ciekawe jak drugowojenne. Droga powrotna to już pełna radość z pogody, trasy i towarzystwa. Szkoda, że tak krótko....
Jakby kogoś interesował temat to link do innych cmentarzy z tego okresu, czasem się można zdziwić... http://trobal.pulawy.pl/taxonomy/term/8 i link do opisu szlaku "Front Wschodni 1914-18" http://www.szlaki.lublin.pl/index.php/s ... y-wiatowej

a zdjęcia .... mobilizuję się Tongue
edytka, zmobilizowałam się Tongue, ale nic nie robiłam z fotami, takie są jakie się stworzyły ....
https://plus.google.com/photos/11330527 ... 9916981937

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Jurek S   11-11-2014, 20:48
#20
truskafka napisał(a):edytka, zmobilizowałam się Tongue, ale nic nie robiłam z fotami, takie są jakie się stworzyły ....
Pozwoliłem sobie zaciągnąć parę :->

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.