Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
Eliza   15-02-2015, 21:24
#11
I ja proszę o wpisanie mnie na listę :mrgreen:
Karola   15-02-2015, 22:30
#12
Skoro mogą być osoby towarzyszące to ja wezmę męża :mrgreen:

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
marza   15-02-2015, 22:40
#13
+ 1 :-)

Smile)))
Mariobiker   16-02-2015, 11:48
#14
Może się skuszę ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Eliza   16-02-2015, 11:57
#15
mariobiker napisał(a):Może się skuszę ;-)
Koniecznie Mariuszku :mrgreen:
mraugorzata   16-02-2015, 12:07
#16
Dopisuję na bieżąco ;-) Lista jest tylko po to, żeby orientacyjnie było wiadomo ile miejsc rezerwować ;-)

Co do lokalu to padła na razie propozycja Sida. Można pomyśleć też o Szewcu (na górze jest spora sala), browarze na Grodzkiej (sala na samym dole). Jeśli ktoś ma jakieś inne pomysły to niech zgłasza ;-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
damian.s   16-02-2015, 12:13
#17
mraugorzata napisał(a):Co do lokalu to padła na razie propozycja Sida. Można pomyśleć też o Szewcu (na górze jest spora sala), browarze na Grodzkiej (sala na samym dole). Jeśli ktoś ma jakieś inne pomysły to niech zgłasza ;-)
Księżycowa :mrgreen: Będzie prawie tak jak na slajdowisku ;-)A tak na poważnie to w Czeskiej Piwnicy na piętrze też jest spora sala.

Co do mojej obecności to jeszcze się zobaczy jak to będzie.

[Obrazek: button-1421-black.png]
darist   16-02-2015, 15:08
#18
Fajnie byłoby mieć kawałek podłogi tylko na nasz użytek :-D
Nie wiem jak wygląda SID ale Czeska Piwnica kusi zarówno wyborem dań, jak i przede wszystkim napojami mającymi w sobie chmiel a nie tylko jego sąsiedztwo :mrgreen:

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
katka   16-02-2015, 15:37
#19
darist napisał(a):Fajnie byłoby mieć kawałek podłogi tylko na nasz użytek :-D
Nie wiem jak wygląda SID ale Czeska Piwnica kusi zarówno wyborem dań, jak i przede wszystkim napojami mającymi w sobie chmiel a nie tylko jego sąsiedztwo :mrgreen:
W sumie w SIDzie też nigdy nie byłam i nie wiem, ale Czeska nie jest zła, pod warunkiem że wydzielą nam spory ten kawałek podłogi a możliwość nawet jest, ale to wtedy jedno pomieszczenie nasze :mrgreen:
Ale przypomniałam sobie jeszcze że jest Acerna. W piwnicy jest jedno takie pomieszczenie gdzie nikt by nie przeszkadzał. Zresztą nie ważne gdzie, aby się spotkać :mrgreen:
Karola   16-02-2015, 16:16
#20
W Czeskiej wieki temu RL parę razy rezerwowało taką nie za dużą salę w strefie dla niepalących i oprócz naszej sporej grupy nikogo tam nie było.

Arturze - Co Ty na to wszystko?
Byłeś pomysłodawcą a teraz jak są konkrety to dziwnie zamilkłeś.

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.