Strony (8):    1 2 3 4 5 ... 8   
darist   05-05-2015, 19:47
#21
Rado napisał(a):By wziąć udział w Pikniku należy dokonać rejestracji: wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres

Radku jak to wygląda w rzeczywistości?
"Formularz zgłoszeniowy" należy wysłać (lub dostarczyć osobiście) do 6 maja (do godz. 15).
Ale na stronie rodm takich formularzy zgłoszeniowych nie ma.
Jest natomiast "karta uczestnictwa", którą należy przynieść ze sobą lub wypełnić bezpośrednio przed wyjazdem.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Rado   05-05-2015, 22:41
#22
darist napisał(a):Radku jak to wygląda w rzeczywistości?
Darku, już wyjaśniam. Faktycznie nie jest to jasno sformułowane Undecided Wystarczy wysłać uzupełnioną "kartę uczestnictwa" na adres emailowy RODM i wtedy otrzymasz na e-mail potwierdzenie udziału :-)
Rozumiem, że mogę liczyć na Twoją pomoc :-P Zatem wpisuję Cię na listę :lol: gdyż każda para kół się przyda.

Aha, dziś objechałem całą trasę, będzie tego aż 13 km !
Proszę osoby chętne do pomocy o zapoznanie się z trasą: https://www.strava.com/activities/298644194

Dziękuję :-D

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
darist   05-05-2015, 23:02
#23
Rado napisał(a):Rozumiem, że mogę liczyć na Twoją pomoc

Tak szczerze to chciałem jedynie opaskę odblaskową dla pierwszych stu osób, które się zgłoszą :-D
Ale skoro wielu "stowarzyszonych" potrafi jedynie narzekać i "obalać" prezesa (zamiast brać udział w oficjalnych impreazach RL) to jako "niestowarzyszony" postaram się pomóc :-D
Mogę nawet przyjechać w koszulce RL :-D
W sumie to niewiele dalej niż nasz Zalew :-P :-D

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Jakub.P   05-05-2015, 23:08
#24
A będą zaświadczenia dla wolontariuszy :lol: Jak tak to będę i bez tego :mrgreen:

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Rado   06-05-2015, 07:40
#25
darist napisał(a):Ale skoro wielu "stowarzyszonych" potrafi jedynie narzekać i "obalać" prezesa (zamiast brać udział w oficjalnych impreazach RL) to jako "niestowarzyszony" postaram się pomóc :-D
Mogę nawet przyjechać w koszulce RL :-D
Brawo Darku ! Pewnie zawstydziłeś parę osób "stowarzyszonych" :mrgreen:

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
mariox   06-05-2015, 07:54
#26
Radku, nikt z osób, które masz na myśli z pewnością nie poczuł się zawstydzony ;-)
Jak będzie wyglądał powrót? Czy też będziemy formować grupy, jak kiedyś? Niektóre osoby, zwłaszcza te, które będą tam jechać po raz pierwszy mogą nie wiedzieć, jak wrócić do Lublina.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Rado   06-05-2015, 10:54
#27
mariox napisał(a):Jak będzie wyglądał powrót? Czy też będziemy formować grupy, jak kiedyś?
Tak, będziemy formować powrotne grupy.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
truskafka   06-05-2015, 11:04
#28
To muszę się zapisywać, czy już nie? Bo mam wstręt do wypełniania papierów Tongue

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
mariox   06-05-2015, 11:26
#29
truskafka napisał(a):To muszę się zapisywać, czy już nie? Bo mam wstręt do wypełniania papierów Tongue
Wczoraj pytałem Pana o osobę, która chce pojechać ale nie ma jak się wcześniej zarejestrować. Obiecywał, że jak ktoś przyjedzie bez wcześniejszej rejestracji, to go nie wygonią, ale dobrze byłoby się zarejestrować, żeby mogli ocenić rozmiary zjawiska i dopasować zaopatrzenie. Więc może jednak przebrnij przez trudności Asiu i się zarejestruj, bo nam kiełbachy zabraknie :mrgreen: ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
truskafka   06-05-2015, 11:52
#30
Zdobyłam się na ten nadludzki wysiłek i wpisałam swoje imię i nazwisko oraz datę urodzenia .... teraz będę odpoczywać do wieczora Tongue

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Strony (8):    1 2 3 4 5 ... 8   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.