Strony (9):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 9   
mariox   14-05-2015, 13:34
#41
damian.s napisał(a):Tylko żeby opozycja nie dopatrzyła się prób fałszowania głosów
Może to i trochę nieetyczne, ale kto zabrania kandydatowi głosować na siebie? Przecież jakby RL zagłosował na konkurencję, to mogłoby świadczyć, że jej performance lepiej postrzega, niż własny ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
JuraS   14-05-2015, 13:39
#42
darist napisał(a):Postaram się jednak przeżyć bez FB
Szkoda tylko, że kosztem wysiłku koleżanek i kolegów z RL.
Darku,zapewniam Cię ,że założenie konta na FB to prosta sprawa ;-) ,możesz założyć sobie konto podając tylko swoje imię i nazwisko i żadnych więcej informacji o sobie,lub możesz założyć konto jako Janko Muzykant :-> i masz na zawsze dostęp do informacji FB :-D .

Pozdrawiam,
Jurek
damian.s   14-05-2015, 13:40
#43
mariox napisał(a):ale kto zabrania kandydatowi głosować na siebie?
Ja nie mówię, że kandydat nie może na siebie głosować - ale może np. inna osoba mająca dostęp do konta RL chciałby zagłosować profilem RL-a na kogoś innego :-P

[Obrazek: button-1421-black.png]
darist   14-05-2015, 13:57
#44
JuraS napisał(a):Darku,zapewniam Cię ,że założenie konta na FB to prosta sprawa

Jurku tu nie chodzi o techniczne sprawy tylko pewne zasady i wymuszanie wręcz pewnych zachowań.
Podejrzewam, że organizator już wcześniej miał taki plan aby ogłosić remis (bo tak zrobili) a następnie wrzucić głosowanie na FB.
Jeśli miałoby być uczciwie to dlaczego tylko na FB skoro mają swój portal?
Zaś co do samego FB i jego możliwości... nawet Orwell w swojej wizji tak daleko nie był przewidujący :-D

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
katka   14-05-2015, 14:14
#45
Mała prośba. Kto ma FB i konto i "zalajkował" niech jeszcze udostępni post. Bo z mojej pozycji "niefejsbukowicza" widzę tylko jedno udostępnienie. Nie wygramy nagrody bez porządnego "PijaRu" a jest o co walczyć. Bo to nagroda dla RL a nie dla kibicujących. Więc klikajcie paluszkami :mrgreen: udostępniajcie i przekazujcie info swoim znajomym, rodzinie, WSZYSTKIM ;-)
JuraS   14-05-2015, 14:54
#46
darist napisał(a):Zaś co do samego FB i jego możliwości... nawet Orwell w swojej wizji tak daleko nie był przewidujący
Obawiam się Darq,że wystarczy być szczęśliwym posiadaczem PC i internetu,aby być w Matrixie :roll: .

Pozdrawiam,
Jurek
kofi   14-05-2015, 15:02
#47
Krzysiek wie jak się dobrze Ustawić ;]
Rado   14-05-2015, 15:02
#48
Nawet taka nagroda nie ZMUSI mnie bym założył profil na FB, ale Ci co mają, to niech głosują :mrgreen:
PS. z Darkiem się zgadzam w 100%

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Mariobiker   14-05-2015, 15:04
#49
Rado napisał(a):Nawet taka nagroda nie ZMUSI mnie bym założył profil na FB, ale Ci co mają, to niech głosują

PS. z Darkiem się zgadzam w 100%
+1

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
mariox   14-05-2015, 15:23
#50
damian.s napisał(a):Ja nie mówię, że kandydat nie może na siebie głosować - ale może np. inna osoba mająca dostęp do konta RL chciałby zagłosować profilem RL-a na kogoś innego
Daj spokój, Kuby bym o to nie podejrzewał. Przecież LTK nie organizowało alternatywnego dopingu ;-) :mrgreen:
katka napisał(a):Mała prośba. Kto ma FB i konto i "zalajkował" niech jeszcze udostępni post.
Poza tym, nie klikajcie tego, co udostępnione tylko link, który prowadzi do profilu Maratonu (zaznaczyłem to w udostępnieniu swoim i RL-owym). Napiszcie to w komentarzu, jak już udostępnicie. Bo jak ktoś przylajkuje to na Waszym profilu, to raczej nie przejdzie.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Strony (9):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 9   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.