Strony (3):    1 2 3
Yanq   19-05-2015, 23:23
#21
Zakładamy kaski Loczek! I się nie zastanawiamy już nad tym ;-)

Wiecie co? Zdecydowanie za długo pracuję... kurcze na prawdę mi żal... tych lodów :mrgreen:

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
radzik   20-05-2015, 06:00
#22
Calme, ja ściągam kask do zdjęć
katka   20-05-2015, 07:28
#23
Loczek napisał(a):Jeśli chodzi o ten incydent to delikwentki nie mają wyobraźni Big Grin
Jeśli znasz patent, żeby myśleć za innych i nie ucierpieć to opowiadaj :mrgreen:
Nie ma przepisów, które mówią o obowiązkowym jeździe w kasku, ale gros z nas miało sporo nieprzyjemnych sytuacji w których kaski ratują nawet życie, więc sam decyduj ;-)
Judaas   20-05-2015, 07:48
#24
Loczek nie zakładaj kasku. Bez sensu. Wiatr we włosach itd. No i jeszcze jeden plus: będzie jeszcze jednego rowerzystę mniej na ścieżkach. :-P Taki czarny "humor" z rana...
bikemaniak   20-05-2015, 07:55
#25
Podejrzewam, że ta co zjeżdżała to "niedzielna" była. Nie dość, że bez kasku to jeszcze jak koń pociągowy klapki na oczy i przed siebie. Gdyby patrzyła trochę dalej niż czubkiem własnego nosa to nie zraniłaby drugiej rowerzystki. Obstawiam, że nie ma prawa jazdy, bo kto na co dzień jest kierowcą to i na ścieżce rowerowej umie się zachować. Myślę, że powinna wybrać się na ustawkę z Rowerowym Lublinem. Miałaby kask i nauczyła się manier ;-)

Nie siedź w domu idź na rower
Calme   20-05-2015, 08:10
#26
radzik napisał(a):Calme, ją ściągam kask do zdjęć
Z czego ?

Who Dares Wins
JuraS   20-05-2015, 08:44
#27
bikemaniak napisał(a):Podejrzewam, że ta co zjeżdżała to "niedzielna" była. Nie dość, że bez kasku to jeszcze jak koń pociągowy klapki na oczy i przed siebie. Gdyby patrzyła trochę dalej niż czubkiem własnego nosa to nie zraniłaby drugiej rowerzystki. Obstawiam, że nie ma prawa jazdy, bo kto na co dzień jest kierowcą to i na ścieżce rowerowej umie się zachować. ;-)
Niekoniecznie tak jest Undecided ,miałem przypadek gdy jadącemu z przeciwka panu zadzwonił telefon,pan szukając telefonu zaczął zjeżdżać ukosem wprost na mnie.Ponieważ cały czas go obserwowałem udało mi się uciec. Na ulicach i drogach kierowcy samochodów robią to samo . :-(

Pozdrawiam,
Jurek
Mariobiker   20-05-2015, 12:02
#28
bikemaniak napisał(a):Obstawiam, że nie ma prawa jazdy, bo kto na co dzień jest kierowcą to i na ścieżce rowerowej umie się zachować.
Niekoniecznie, znam wiele osób które przez wiele lat jeżdżą samochodem a rowerem jeździć nie potrafią.

Mina jakby te lody były zeszłoroczne ;-)
https://plus.google.com/photos/10294059 ... 0226860336

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.