Strony (2): 1 2   
Mariusz-Finch   14-10-2009, 17:48
#1
hej wszystkim :mrgreen:
Turbodymoman przejechał po śniegu 20 km, a My przejedziemy w piątek dużo więcej
- ZAWSZTYDŹ TURBODYMOMANA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Piątek : 16.10 - godz.19.30 - pod MM - traktuje jako wypad codzienny połączony z NP
jeśli będzie śnieg jedziemy poszukać śladów lwów i innej dzikiej zwierzyny w lesie
Kto chętny ???
mam nadzieję,że będą tacy - jeszcze niedawno :mrgreen: /luty 2009 / kiedy zaspy były po pół koła szukaliśmy dzików w lesie - więc mam nadzieję,że i teraz będą chętni
Pozdrawiam
Mariusz
Karola   14-10-2009, 18:16
#2
Mariusz-Neways napisał(a):/luty 2009 / kiedy zaspy były po pół koła szukaliśmy dzików w lesie - więc mam nadzieję,że i teraz będą chętni
Z tego co pamiętam to ktoś nie miał przyjemności z szukania i wcześniej niż nasza trójka wrócił do domu :mrgreen:
Jak pogoda pozwoli to pewnie się pojawięSmile

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Tool_Man   15-10-2009, 11:16
#3
Fajnie się jeździ po śniegu, ale nie po tej brei co jest na dworze. ale pomysł fajny. Tylko dla mnie trochę za wcześnie bo z pracy nie zdążę powrócić z pracy. Pomysł popieram, zawstydźcie TURBODYMOMANA.

Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Mariusz-Finch   15-10-2009, 12:23
#4
hej wszystkim :mrgreen:
ja dziś z samego rana trochę pokręciłem /skromne 30 parę km / ale czułem się jakbym zrobił 3-4 razy tyle - faktycznie masę błota - "breja" posniegowa,a las przypomina chwilami dżunglę na Borneo po Tsunami :mrgreen: :mrgreen: - miejscami w ogóle nie ma przejazdu - nisko pochylone /do ziemi gałęzie/,masa dzrzew i gałęzi połamana - do Leśniczówki jeszcze można się dowlec ale później coraz gorzej...
z tego co wiem to na chwilę obecną ...nie ma nikogo aby ZAWSTYDZIĆ TURBODYMOMANA więc zastrzegam sobie odwołanie kręcenia - sam nie dam rady TURBODYMOMANOWI
Pozdrawiam
Mariusz
awake4   15-10-2009, 12:38
#5
No ja nie pomogę Ci zawstydzić jutro Turbodymomena, gdyż wracam do domu.
Ale za to w sobotę spróbuję go zawstydzić, wracając już z Janowa Lub. rowerem......
:mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzesiek
Arkus   15-10-2009, 20:58
#6
Cholerka nie mogę, miałem nadzieję ale nie dam rady - praca do 20. Wolniejszy będę w połowie listopada Undecided

BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
KermitOZ   15-10-2009, 21:00
#7
Arkus napisał(a):Wolniejszy będę w połowie listopada Undecided
No jak nie będziesz jeździł to z pewnością będziesz wolniejszy Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
mamut77   16-10-2009, 11:41
#8
Zawstydzanie Turbodymomena nadal aktualne? Byłbym chętny, jako że kręcenie po mieście już mi uszami wychodzi :mrgreen: .

Uprzedzam tylko, że jeszcze nie wczułem się na tyle w obecne warunki pogodowe, żeby bić rekordy prędkości ;-) .

Upewniam się: MM to MediaMarkt?
Arkus   16-10-2009, 12:46
#9
może uda mi się wyrwać - Mariusz w razie czego poczekaj z 15 minutek

BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
KermitOZ   16-10-2009, 13:02
#10
mamut77 napisał(a):MM to MediaMarkt?
Tak Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.